Kaip laimėti turguje – ir ins ir outs padėti vienas ir sekti

parašė , 2012-12-31 12:38

Turgus yra gera susitikimo vieta, kad pradėtų firmas nuo skurdaus biudžeto ir išbandytų ir žnaibytų produktą prieš to didesnėse rinkose paleidimą.

Turgus ir jų bazaarista prekiautojai tapo dalimi kiekvienos šalies verslo peizažo beveik viskas ištisus metus.

Išskyrus traukimą ordų moterų, ieškančių sandėrių žemutinės ribos kainomis, turgūs aprūpina daug paleidimo skatinančiomis galimybėmis žmonėms – daugiausia moterims – kas turėjo pakankamai korporacinių, mala ar kas tik nori išgyventi jų svajonę apie uždarbį nuo jų hobių.

Iš tikrųjų, Turgus nėra tiktai geras būdas pradėti firmas nuo skurdaus biudžeto; jie yra taip pat gera vieta tam, kad išbandytų ir žnaibyti produktą prieš to didesnėse rinkose paleidimą.

Kai kurios turgaus firmos perauga į dirbančias visą darbo laiką problemas ir stato pakankamai kapitalo, kad atidarytų pilnai plunksnuotas parduotuves, tuo metu, kai kiti mato savo savininkus, negalėti įkirsti jį, ir yra sulaikyti į jų dienos darbo vietas.

Kai pastarasis vyksta, nors, nuostoliai azartiniame lošime nėra kaip blogai kaip tada, kai kiekvienas atidaro reguliarią alėjos parduotuvę, kuri galų gale nepelno.

Pakėlimas Komisas, žinoma, galėjo būti greičiausiu keliu, kuris bus pastebėtas didesnių turgaus organizatorių, kurie amžinai žvalgosi aplink daugiau firmų “viršuje ir atvyksta” net didesniems turgaus įvykiams.

Santykiai tarp bazzarista, turgaus vadybininko, ir turgaus minios yra todėl didžia dalimi simbiozinis w, žinomi turgūs įveda turgaus minias bazaaristas, ir turgaus minios aprūpina augančią pirkėjų srovę, kuri skatina turgaus vadybininką suplanuoti daugiau ir net turgus.

Rašyti komentarą