Kaip jūs žinote, jūs turite sveiką kūdikį mitybos planas

parašė , 2012-01-12 23:05

Turintys sveiką kūdikį mitybos planas yra vienas iš didžiausių dalykų, motina gali padaryti sau ir savo kūdikiui nėštumo laikotarpiu. Pagrindinis babys mitybos šaltinis yra maisto, kad motinos valgo kiekvieną dieną. Dėl nėštumo pramaitinimas išmintingą pasirinkimas gali padėti babys augimo ir plėtros. Ar tai tiesa, kad ką valgyti, ką jūsų vaikas gauna nėštumo metu. Labiau, kad tai pirmą trimester nėštumo, kad vaisiaus vystymasis yra labai gležni ir jautrūs. Labai svarbu nėščioms moterims turi būti aukščiausios atsargiai savo mitybos šiame etape.

Nėščios moterys turėtų gauti tikslią maistinių medžiagų kiekis klijuoti nėštumo mitybos planas, kad tarnauja kaip vadovas mitybos nėštumo metu ir net po. Sveiką kūdikį dietos nėra būtina, prabangūs ir sudėtingo metodo nustatymo up maitinimas; ji iš esmės apima papildomų pastangų, sąmoningumo savo maisto ėmikliai kasdien
Tačiau geriausias siūloma, apsilankę jūsų akušerė spręsti apie bet kokius pakeitimus, kad turi būti paruoštas dietos plėtojantis nėštumo. Sveikos mitybos svarbą ne tik susilaikyti nuo valgyti junky maisto produktams; daug daugiau svarbu pakeičia juos su sveiko maisto lengvatų. Žalios spalvos lapinių daržovių, rudieji ryžiai, visa grūdų, ne – riebalų pieno ir daugiau šviežių vaisių yra labai svarbu įtraukti į savo nėštumo mitybos planas; kadangi šių rūšių maisto tikrai įsitikinti, kad jums ir jūsų kūdikiui gauna reikalaujama nėštumo metu reikalingų maistinių medžiagų. Labiau, kad, kuo didesnė pluošto mitybos geriau tai padėti pašalinti toksinus iš kūno.

Nors yra moterų skaičius vietų skundžiasi, kad jie atsargiai jų svoris nėštumo metu jie jaustis alkanas visą laiką. Tai yra faktas, kad ten nėštumo metu yra padidinti medžiagų apykaitos paklausos organo, kad rezultatas turi būti jausmas alkanas visą laiką; Todėl yra bendras labiausiai nėščių moterų patirtį maisto cravings jų nėštumo metu, todėl jis sukuria iššūkis sveiką mitybą nors.

Maniau, kad nėščioms turėtų valgyti pakankamai du nėra dešinėje. Nėštumo metu reikalaujama kalorijų norma per dieną yra tik papildomų 300 kalorijų, ir paprastai jūs n’t reikia šių kalorijų tol, kol yra fiziškai tinkamas savo kelią į antrąjį ir trečiąjį trimesters. Turtingas folacin kaip žalia ir visą grūdai kartais yra įrodyta, kad sumažinti neural vamzdžių gimimo trūkumų pasikartojimo maisto produktų įtraukimas. Siekiant išvengti sunaikinimo folacin, žalia lapinių veggies kai virimo, tai nėra overcooked šviesos steamed ar valgyti šiek tiek virti žalia lapinių daržovių yra geriau virškinti.

Tai turi nėščioms moterims imtis gerą rūpintis patys, kad jie ir jų vaikui bus sveikas. Moterų, kurie gauti teisingą priežiūros ir padaryti tikslią parinktys turi straszne geriau šansai, kad sveikų kūdikių. Visada įtraukti į savo gydytojai planuoti stebėti jūsų nėštumo būsena, kol pateikti gimimo sveiką kūdikį planą. Atminkite, kad sveiką kūdikį dietos nuolat jums ir jūsų kūdikiui nuo bet kokios gimdymų rizikos; į anksčiau tuo geriau! sveiką kūdikį Dieta

Rašyti komentarą