Kaip išlikti nesusekamiems

parašė , 2019-02-13 23:29

Kai sekimo pasaulyje yra ne tik pasiklausymo iranga, bet ir daugybė kitų sekimo prietaisų, esant įtariamu dėl kažko, sekimas gali vykti nuolatos ir su labai protingomis sistemomis. Bet ką daryti, jeigu norite, kad būtumėte tarsi nesusekami? Keletas gyvenimo įpročių leis tokiais būti ar bent pasijusti.

Išmanyti, kokia yra sekimo įranga

Spy įrangaSakoma, norint būti saugiais, draugus reikia prisileisti arti, o priešus dar arčiau. Kitaip tariant – labai gerai išmanyti taktikas, kaip priešas elgiasi. Šiuo atveju, reikėtų išmanyti visas sekimo technologijas, gal net kažką įsigyti, kad pasižiūrėtumėte, kaip tai veikia. Tokiose parduotuvėse kaip https://www.spy24.lt/ galima rasti viską, ką šiais laikais naudoja, norint susekti. Tai ir filmavimo kameros, ir pasiklausymo įrenginiai, ir vietos susekimo įranga, ir daugybė kitų dalykų. Tad pažinkite priešininkus ar priešus geriau, perpraskite jų mąstymą, supraskite, kaip jie bandys jus sekti. Tik tada, kai žinosite, kaip jus puola, galėsite apsiginti.

Saugotis nuo pasiklausymo

Kaip saugotis nuo pasiklausymo? Labiausiai reikia saugotis, kalbant bet kokiomis ryšio priemonėmis, nes galite būti tikri, kad jūsų klausosi, jeigu turite pagrindo taip manyti. Taip pat kalbėtis su asmeniu akis į akį reikėtų tokioje vietoje, kur būtų bent dešimt metrų nuo bet kokių įrenginių (telefonų, kompiuterių ir pan.), o pastarieji būtų išjungti. Be to, vertėtų įsitikinti, kad niekur aprangoje, avalynėje, nei jūs, nei pašnekovai neturite įsegtų pasiklausymo blakių.

Įsivaizduoti, kad viskas, kas privatu – vieša

Visa informacija, kurią rašote, siunčiate, naršote, viskas, kas lieka ne jūsų galvoje, o kažkur išeina virtualiu pavidalu, nėra privatu. Įsivaizduokite, kad visa tai yra vieša – susirašinėjimai, internete jūsų praleidžiamas laikas, puslapiai, į kuriuos einate, paieškos ir pan. Atitinkamai ir elkitės.

Nepasitikėti naujais pažįstamais

Geros ir svarbios sekimo operacijos paprastai panaudoja dar ir žmones – aktorius, kurie netikėtai atsiduria jūsų gyvenime. Nauji kolegos sporto klube, draugiški bendradarbiai, iš kažkur be bendrų pažįstamų atsirandantys žmonės, kurie kaip tik jums labai patinka, nes turi bendrų interesų, yra bendraujantys ir pan. Tai senoviškas informacijos išgavimo būdas, tačiau labai veiksmingas. Šnipai egzistuoja ir šiais laikais.

Mėtyti pėdsakus visose veiklose

Geriausias būdas apsisaugoti – mėtyti savo pėdsakus visose savo veiklose, visuose savo įpročiuose. Daryti viską taip, kad būtų sunku susieti į grandinę priežastis ir rezultatus, veiksmus, daryti nereikalingus ir nelogiškus veiksmus, kurie nukreiptų dėmesį. Patiems save nustebinti.

Rašyti komentarą