Kaip gydyti jūsų nenormalus širdies ritmas

parašė , 2011-12-03 22:59

Žmonės, kurie turi nereguliarus širdies ritmas pateikiami su skirtingas gydymo galimybes šių dienų. Dėl naujausius pasiekimus srityje medicinos, žmonės dabar gali laikyti retas širdies sąlygas, daug tų, kurie yra bendri, pavyzdžiui, atrial fibrillation.

Gydymo skiriasi priklausomai nuo tipo ir sunkumą, jūsų būklę. Yra keletas atvejų, kad nereguliarus širdies atsiranda, net jei tas asmuo turi sveiko širdies ir taip yra dėl medžiagų, kurios gali būti kontroliuojamos pvz., alkoholio, nelegalių narkotikų, kofeinas, nikotino ir šaldymo ir kosulys vaistus. Gydymo galimybės apima atsižvelgiant vaistus, keisti savo gyvenimo būdą, operacijų ir invazinių terapijos.
Vaistus

Imantis receptinių vaistų, jūsų nereguliarus širdies gali grįžti į įprastą sinus ritmas ar net užkirsti kelią Pēršana neteisėta. Taip pat yra kitų vaistus, kad kontroliuoti savo širdies ritmas ir kai kurie iš jų yra, varfarino ar plonesni kraujo, antikoaguliantams ir aspirino. Pastarosios taip pat naudojamas sumažinti rizikos Stūmoklio eiga ir išvengti kraujo krešulių, jūsų arterijas. Pažeidimo jūsų širdies ar aritmija gali sukelti kitų širdies ligų, todėl labai svarbu imtis viską pagal savo gydytoją.

Elektros prietaisų

Yra dviejų tipų elektros prietaisų, galite atkurti savo reguliaraus širdies. Pirmasis yra nuolatinis ¹irdies ritmo reguliatoriaus, tai įtaisas, kuris palaiko jūsų šilumos širdies ritmas. Tai buvo įmanoma dėl elektros impulsus, siunčiami iš įrenginio į jūsų širdis raumenų. Antroji alternatyva yra ICD arba skirtą implantuojamų cardioverter-defibriliatorių kuri yra naudojama stebėti savo širdies ritmas. Kai jūsų širdis Pēršana greitai ji automatiškai siunčia energijos į savo širdį, kad jis plakimas reguliariai dar kartą.

Invaziniai terapijos

Ten taip pat dviejų rūšių invaziniai terapijos ir jie elektros cardioversion ir kateteris abliacija. Pacientams, sergantiems aritmijų, kurie labai patvarių ir negali būti valdomas tik vaistais naudojamas buvusios. Šis terapijos siunčia sužalojimo elektros srove tiesiai į savo krūtinės, kad jūsų širdies ritmas įprastas sienos. Pastarosios taip pat siunčia energijos mažai jūsų širdies raumenį per a kateteris dėmės. Šios terapijos blokuoja netaisyklingos impulsų taip, kad ji gali skatinti įprastą impulsų įvertis.

Chirurgija

Jūs galite tik pasinaudoti chirurgija kai receptinių vaistų ir kiti metodai neveikia. Gali būti apeiti arba vožtuvas chirurgija ištaisyti jūsų aritmija. Tai geriausia pasikonsultuoti su gydytoju apie tai pirmą kartą norint žinoti, jei operacija yra geriausias variantas jums ir panaikinti iš, taip pat galite gauti kita naudinga informacija apie tokį gydymą.

Keisti savo gyvenimo

Jūsų gyvenimo gali sukelti aritmijų. Jei turite nesveiko gyvenimo būdo, kaip you’re rūkančiuoju, you don’t control alkoholio suvartojimo ir esate lubiący caffeinated produktų, tada šansai yra turite didelės rizikos aritmija. Bet tai niekada nebūna per vėlu ištaisyti šių blogų įpročių dėl savo sveikatos. Jūsų širdies ritmas vis dar galite grįžti į įprastą vieną kartą, galite keisti savo gyvenimo būdą ir išvengti šių dalykų.

Rašyti komentarą