Kaip elgtis su jūsų vaikai kenksmingų elgesys

parašė , 2012-01-28 08:31

Nesveiki ar neigiamas įpročius kaip rūkymas, alkoholio ar piktnaudžiavimo tarp vaikai yra pagrindinių rūpesčių motina ir tėvas šių dienų. Nėra tinkamai prižiūrėti skaidrės savo kelią kryptimi ir nesveiko gyvenimo būdo ir griauna jų tam tikru momentu. Tačiau, kaip pakeisti įsigijimo neramu, reikia jums, kaip motina arba tėvas, rankiniu būdu juos į sveiką gyvenamųjų patalpų kryptimi. Atlikite sakydamas: “streiko net nors geležis yra raudona karšto” – veikti tinkamu būdu ir ištaisyti jūsų vaikas teisingi metu. Teisė čia yra keletas metodų, kurie padės jums pasiūlyti su jūsų vaikai žalingų įpročių.
Šviesti apie sveiko gyvenimo būdo svarba Inculcating sveikas elgesį jūsų vaikai yra vienas iš didžiausių būdų, kaip pagalbos juos apversti nuo kenksmingų elgesį. Tai yra šiek tiek sunku veikla. Tačiau garantijos, jie atitinka sveiką elgesį etape po žingsnio būdu. Jas suprasti, sveiko gyvenimo būdo svarba. Išaiškinti themthe taip, kaip jis pagerina savo kūno ir psichinę gerovę. Jei reikia, prašyti gydytojo ar jūsų šeimos nariai gydytojas pasiūlyti nurodyta idėjų laikytis maistingus įpročius.

Skatinti kūno veiklos 1 būdas spręsti jų nesveiko elgesys yra skatinti fizinius pratimus. Tai 1 svarbiausių praktikos sveiką gyvenimo būdą. Padaryti savo vaikams, kai kurie fizinę veiklą kaip naudotis ar bet kuris kitas sportas, jie kaip. Jas inculcate elgesį vaikščioti ar sveikatingumo kasdien. Fizinio aktyvumo padeda dviem būdais: 1 – jis pagerina kūno Sveikatingumas dviejų – jis pakeičia laiko investuojamos nesveiko įpročius kaip rūkymas, alkoholio ar piktnaudžiavimo. Net jei taip, būti tikri, kad jis yra gaminamas įprastą praktiką.

Padaryti tikrai teisingą dietos nuosavybės mitybos režimo, mes ne turi didelį poveikį mūsų Sveikatingumas. Užtikrinti, kad jums gyventi sveiką maitinimas. Yra apkrovų gaivus vaisių ir daržovių, jų kasdienį mitybos programa.Motyvuoti savo vaikams vartoti daug daugiau geriamojo vandens arba pieno gana atsižvelgiant įprastas kalorijų patogus gėrimų, passe temps gėrimų arba alkoholio. Sveikas su maistu tvarkaraštį pašalina blogai gerai yra poveikis įvyko dėl piktnaudžiavimo.

Įspėti apie rezultatus nepageidaujamų (nesveiko) kasdienybe, jums reikia daryti labiausiai pagrindinio taškas yra įspėti jūsų jaunuoliams apie nesveiko kasdienybe pavojingų padarinių. Jas suprasti, kaip jie sunaikinti, asmeninį ir asmens buvimas specialistas. Jauni žmonės bus suprasti tiesiog kai jūs apibūdintumėte, naudojant tikra istorijas gana kaip parodyta statistika ir išsami informacija. Taigi, suteikti tam tikrą gyvenimo pavyzdžiai jūsų pals arba šeimos narių arba kitų vyras ar moteris, kurių gyvenimo įgytas sunaikintas dėl to, kad tokia praktika.

Atrasti tarpusavio streso dėl jų dauguma jaunimo dalis bus gauti į nesveiki kasdienybe nuo tarpusavio streso. Paklausti jūsų youngstersif jų draugai yra skatinti jas imtis tik narkotikų ar alkoholio. Siūlau jiems iš esmės vadovauti išvalykite su šios rūšies pals. Išmokyti juos, kad jų pasitikėjimą savimi yra geriausias apsaugos link tarpusavio streso. Su kuo jūsų vaikams gali iš ir ištirti jų gyvenimo aiškiai žymės.

Stiliaus taikomos griežtos taisyklės, nesveiko elgesys nėra nuolat gerai, kad būti sušvelninta ir mandagūs su savo vaikams. Jūs tikrai turėtų būti griežtos ir atšiaurių kartais. Kad griežtai principus žalingą elgesį. Aptarti principų, paaiškinimai ir pasekmių su savo vaikais iš anksto. Padaryti tam, kad nubausti arba įgyvendinti pasekmių, kai jie yra susiję su bet kurios nesveiko kasdienybe. Tai generuoja rūšies muito savo vaikams. Labai vienu metu pagirti juos, jei jie yra derinanti sveikas gyvenimo.

Būti funkcija dizaino vaikai bus labai lengvai gauti pritraukti į neigiamą elgesį, kai jie mato jums jų mokymą. Jie bus visada matyti jus ir bandys galite imituoti. Taigi, jums tikrai turėtų būti atsargūs! Nustatyti savo savarankiškai, yra gera atveju jūsų vaikas. Gauti atitinkamos sveiką reziduoja elgesį kartu su savo šeima vilkti savo vaikams nuo bet kokia nesveiko praktika.

Galima tvirtinti, kad šių būdų remti jums reikia jūsų jaunuoliams, kurie yra imlūs kenksmingų įpročius kaip rūkymas, alkoholio ar piktnaudžiavimo. Nepamirškite sako: “tiesiog kaip smilgos, šakelė, medžio yra pasvirę”. Tai, kad poveikio ir įtakos jūsų vaikams savo vaikystės sudarys suaugusiųjų, jie išjungti veislės. nesveiko gyvenimo būdo

Rašyti komentarą