Išsaugoti savo sveikatą per gyvenimą eilutės programa

parašė , 2011-12-18 10:54

Atminkite, kad senosios posakiu, prevencija yra geriau už gydymą? Gerai, kad vis dar taikoma moderniosios medicinos. Iš tiesų žmonės yra skatinami atlikti gyvenimo eilutės atsijas, nors ir papildomi gydymo, taip, kad jie galėtų pakeisti jų dietos ir pradėti užsiimti sveiką gyvenimo būdą.

Mūsų šeimos gydytojai yra visada geriausias sveikatos informacijos šaltinis, nes jie tik gauti norėdami pamatyti vienas aspektas mūsų sveikatos problema. Dabar sprendžiant vienas sveikatos klausimas apskritai neišsprendžia poilsio, kad Zastarzały savo kūno. Turite leisti medicinos mašina arba įranga, skirta aptikti tam tikro tipo ligos patikrinti jums žinoti, kas jums kyla pavojus. Ligoninių ir kitas sveikatos centrai siūlo masyvas tikrinimo paslaugų, kurios atliekamos pagal licenciją turinčių sveikatos priežiūros specialistams
Šie ateina ne Pigūs, patartina pasirinkti paketą, kad siūlo trijų ar keturių rūšių prevencinės sveikatos faktą, kad galite įrašyti jūsų pajamos çkrovos.

Galite pasirinkti iš šių paslaugų, kurios paprastai siūlomos:

• Insulto ar arterijos arterijų atrankos patikrinimus, jei nėra riebalų Apnašas į miego arteriją kaupimą, tai yra pagrindinė priežastis, insulto. • Atrial fibrillation atrankos patikrinimus dėl pažeidimo, širdies ritmas. Žmonių su nereguliarus širdies ritmas yra nustatyta, kad yra didesnės rizikos Stūmoklio eiga nei tie, kurių širdys yra reguliariai ritmas. • Per ultragarso aptinkamas pilvo aortic aneurysm. Aneurysm, pilvo aorta gali sukelti pražūtinga rozszarpane arba Skylmušį aortic arterijų. • Periferinių arterijų ligos atrankos yra labai svarbus, nes visiems, kurie yra nustatyta su šia liga yra keturis kartus didesnė tikimybė mirti nuo širdies liga. • Osteoporozės atrankos apima matavimo kulno kaulų nustatyti, jei ji nenormalus kaulų masės tankį, kurie vėliau gali sukelti šią ligą. Osteoporozė yra tylus kaulų žudikas taip anksti nustatyti ir išgydyti yra būtina.

Prevencinės gyvenimo eilutės išsijų svarbą

Pagal nacionalinės asociacijos insultas, širdies ir kraujagyslių ligos yra № 1 žudikas šalyje. Ji toliau išdėstė, kad keturi iš penkių aukų ligos turėjo Nr įtarimas, kad jie buvo didelė rizika.

Tuo tarpu, žmonės, kurie vyko prevencinės sveikatos išsijų arba sužinojau, jie turėjo šios ligos ir paruošti jų apdorojimo arba rasti, jie neturėjo jis ir iš karto pasikeitė jų gyvenimo būdas.

Per šių sveikatos išsijų 80 % insulto incidentų, gali būti užkirstas kelias papildomas nacionalinės asociacijos insulto. Brūkšnys, po visų, kyla iš įvairių sveikatos sutrikimai, kad trukdo kraujo iš sklandžiai teka į savo smegenis.

Kai paleidus jausti, o kita pusė jūsų kūno nesusilpninant, galbūt jums turėtų apsvarstyti a patikrinimas nes gali būti kandidatę dėl insulto.

Gyvenimo eilutės programa skirta padėti žmonėms, jų ateities sveikatos priežiūros planą. Ar jums yra atviri rimtų sveikatos būklės ar ne, vyksta prevencinės sveikatos išsijų, parengs jums ir jūsų šeimai, finansiškai ir emociškai.

Atsižvelgiant reguliariai gyvenimo eilutės išsijų gali padėti jums planuoti savo ilgalaikės priežiūros labai efektyvus būdas. Leiskite mums padėti jums paruošti jums ateityje imantis prevencinių išsijų.

Rašyti komentarą