Įdėti savo šunį sveikatos pirmiausia su Beefeaters gamtos šuo kramtukai

parašė , 2012-01-01 22:09

Kaip vartotojai pripažįsta teigiamą poveikį sveikatos ir sveikatingumo, gamtos maisto produktai didėja populiarumas. Dirbtinis spalvų, konservantai ir priedų priėmimas tampa praeities dalykas. Beefeaters numatyta fizinis šuo kramtukai ir treats su visų natūralių sudedamųjų dalių, įskaitant mėsą, daržovių ir kruopos.

Bet kuris šuo bus meilė tai ilgam traktuoja, kurie buvo krosnyje keptas užplombuoti skonio, ir parengti erzinti tastebuds ir skatinti šuo su tekstūros ir aromatą. Sveiki ingredientų, virškinamumą ir prieinamumui yra Beefeater gamtos šuo kramtukai yra apie. Jie garantuoja prašome net ir sudėtingiausių augintiniai.
Visΰ meniu Beefeaters gamtos šuo kramtukai

Visi Beefeaters gamtos šuo kramtukai yra turtingas šaltinių baltymų, kurie vaidina esminį vaidmenį augimo ir remonto kaulų, raumenų, raiščių ir sausgyslių. Mūsų fizinis kramtukai line-up apima:

Viščiukų, ančių ir kiaulienos filė

Šių filė yra puiki mokymo traktuoja. Filė su jumis iš toliau plaukioja, arba į šuns vaikų lopšeliai, ir mažus gabalus sustiprinti gero elgesio, jei atskirsite. Viščiukų, ančių ir kiaulienos filė daromi visi fiziniai mėsos. Jie yra baltymų kiekis, mažas riebalų kiekis, didelis ir traškus tekstūros, kad šunų meilė. Chrupiące tekstūros yra papildomos dantų naudos, padeda užkirsti kelią padedančio sukaupti.

Vištienos filė yra gamtinių, GRILIS ir Teriyaki skonio. Rūkyti GRILIS skonio, ne basted, vištienos krūtinėlė į dešinę.

Saldžiųjų bulvių traktuoja

Šis unikalus gydyti yra pagamintas iš realių saldžiųjų bulvių. Žmonių naudojasi šio antioksidanto įkelti daržovių šimtmečius, ir jis yra apie laiką, savo šunį nėra pernelyg. Saldžiųjų bulvių traktuoja būti: kalio, kalcio, A vitamino, B6 ir C. Šių kramtukai yra visiems fiziniams ir būti jokių dirbtinių priedų ar konservantų.

Saldžiųjų bulvių traktuoja ateis daug dydžių ir formų, įskaitant: kaulų, diskai, lollipops, lustai ir smaży. Žmonėms gali galvoti apie savo šunį kaip carnivore, kai iš tiesų, šunų myliu šių saldus daržovės, tik tiek, kiek mes galime padaryti.

Pabandykite, Beefeaters aukšto baltymų kiekis, mažas riebalų, natūralių šuo kramtukai. Šunys bus myliu skonio, ir jūs galite būti tikri, kad jūs esate šerti sveikas gydyti.

Beefeaters gamtos kramtukai ir Rawhide: tik vienu spustelėjimu

Tai lengva parduotuvė internete, Beefeaters gamtos šuo kramtukai. Vizitas, Beefeaters.

Rawhide Beefeater linija, šuo traktuoja ir fizinis kramtukai yra krosnyje keptas antspaudas skonio, naudoti fizinių sudedamųjų dalių ir jokių priedų ar konservantų. Daugiau informacijos arba αsigyti traktuoja online vizito, >

Rašyti komentarą