Kur pasiskolinti?

parašė , 2013-08-31 12:56

greitos paskolos​Visiems kai kada kyla panašūs į šiuos klausimai: „Ką daryti, jei šį mėnesį nepavyko užsidirbti?“, „Kur gauti pinigų naujam automobiliui?“, „Kelionė artėja – ar užteks algos smulkioms išlaidoms?“. Greitos paskolos – štai atsakymas, padėsiantis išspręsti panašias dilemas.

 

Skolintis ar nesiskolinti?

Niekam ne paslaptis – ne visada malonu ištikus bėdai skolintis pinigų pas kaimyną, draugą ar giminaitį. Daugelis skolinimąsi laiko gėdingu dalyku. Nors tai nėra visai teisingas požiūris, norėdami išvengti nejaukių situacijų, visada galite kreiptis į kredito bendroves dėl greitos paskolos. Apie tai, kad jums prireikė piniginės pagalbos, žinos tik bendrovės konsultantai. Tokiu būdu, jei nenorite raudonuoti prieš pažįstamus, išsaugosite konfidencialumą ir išvengsite finansinių įsipareigojimų prieš asmenis, su kuriais palaikote artimus santykius. Jeigu yra galimybė atriboti piniginius reikalus nuo draugystės ar giminystės, ja verta pasinaudoti. Kredito bendrovėmis dėl oficialiai pasirašomų sutarčių galite pasitikėti ne mažiau nei artimaisiais. Jos nėra suinteresuotos jus apgauti. Sandorio pagrindas – mainai. Už tai, kad gaunate paskolą, duodate žodį ją grąžinti – viskas labai paprasta. Dar vienas aspektas, dėl kurio verta paskolos prašyti kredito bendrovėse, yra suteikiamų kreditų dydžiai. Ne visada iš giminaičio galite pasiskolinti vieną ar kelis tūkstančius litų. Šią galimybę suteikia bankai, su kuriais minėtos bendrovės bendradarbiauja. Jeigu pritrūkote ne keliasdešimties ar kelių šimtų litų, išeitis – greitieji kreditai, dėl kurių galite kreiptis ir internetu ar net trumpąja sms žinute.

 

Paprasta kaip „vienas du trys“

Jeigu yra manančių, kad lengviau pasiskolinti pinigų iš draugo užuot pildžius neva sudėtingus prašymus ir ilgai laukus atsakymo, turėtų būti teisingai informuoti. Kreipimasis dėl greitos paskolos neužtruks, kadangi šiuolaikinės kredito bendrovių sistemos tarnauja jūsų patogumui. Jeigu kreipiatės internetu, tereikės užsiregistruoti bendrovės svetainėje, pervesti simbolinį mokestį arba kitaip patvirtinti savo tapatybę ir užpildyti nesudėtingą paraišką, pasirinkus norimą pinigų sumą. Tai neužims daug laiko. Pasirūpinkite, kad registracijos metu šalia savęs turėtumėte mobilųjį telefoną ir savo internetinės bankininkystės duomenis. Šių jums prireiks nurodant sąskaitą, į kurią bus pervestas jūsų kreditas.

 

Atsakymas per 15 minučių?

Nesvarbu, ar kreipiatės dėl nedidelio kredito, ar greitos ilgalaikes paskolos internetu, atsakymo, ar pavyko pasiskolinti, ilgai laukti neteks. Kai kurios kredito bendrovės žada patvirtinti arba atmesti jūsų prašymą per penkiolika minučių. Kitose vietose gali tekti laukti kiek ilgiau, tačiau procedūra tikrai neužtruks daugiau kaip vieną ar dvi darbo dienas. Iš karto po to, kai bendrovės darbuotojai įsitikins, jog atitinkate keliamus reikalavimus, ir teisingai užpildėte prašymą, atsakymas jus pasieks trumpąja sms žinute ar kitu jums patogiu būdu. Jau po keliolikos minučių galėsite išvysti pinigus savo banko sąskaitoje. Ar yra dar greitesnis būdas gauti pinigų?

 

Greitoji paskola: ar tai kiekvienam?

Deja, tam, kad jums būtų suteikta greitoji paskola, turite atitikti tam tikrus reikalavimus. Greičiausiai kredito bendrovės atsisakys jus aptarnauti, jeigu savo finansinėje istorijoje turėsite skolų arba įrašų apie delsimą grąžinti anksčiau imtus kreditus. Tai visiškai normalu. Juk jums patikima, greičiausiai, nemaža pinigų suma. Kredito bendrovė turi būti garantuota, kad ją grąžinsite. Antraip neįvyks abipusio pasitikėjimo sandoris. Būtent dėl šios priežasties turėtumėte atsakingai žiūrėti į skolinimąsi. Paskolos – ne dovanos. Jas grąžinti būtina per sutartą laiką. Kitaip įrašas apie jūsų nemokumą ir nesąžiningumą užkirs kelią ateityje kreiptis dėl kredito. Vis dėlto, jeigu neabejojate, kad galėsite laiku grąžinti tai, ką pasiskolinote, greitos paskolos yra kaip tik jums.

Rašyti komentarą