Greita paskola be uzstato

parašė , 2013-03-02 16:17

Beveik neįmanoma pasiekti kur nors šiomis dienomis be automobilio. Pakeitimas darbui, lankydamas nutolusius giminaičius, lankydamas mokyklą ir gaudamas vaikus, kur jie turi nueiti yra visos labai galiojančios priežastys automobilio o. turėjimo Vartotojai šiomis dienomis net greita paskola be uzstato pasisuka į jų automobilius, kad finansuotų pragyvenimo minimumą. Automobilis ir automobilių pavadinimo paskolos yra daugiausia populiarūs, kadangi pragyvenimo minimumas kyla ir tie, kas tiesiog bando priversti tai iš atlyginimo į atlyginimą ieškoti būdų palaikyti jų namų ūkį.

Greita paskola be uzstatoPagal greita paskola be uzstato Annie E. Casey Fondą, sukurtą UPS įkūrėjo, Jim Casey, 1 kiekvienose 4 JAV šeimose nevaldo ar turi prieigą prie automobilio. Be prieigos prie masinio tranzito taip pat, tuos žmones palieka be transportavimo formos; joks būdas gauti darbą

Studijavimas kreditai internetu parodė, kad mažų pajamų asmenys ir šeimos, kurios turi prieigą prie automobilio labiau tikėtina dirbs, turės padidintas greita paskola be uzstato pajamas, paliks viešą pagalbą, turės geresnę prieigą prie sveikatos priežiūros ir bus apimti bendruomenės veiksmo.

Nesugebėjimas mažų pajamų asmenims ir šeimoms, kad nupirktų automobilį nuo tradicinio prekiautojo automobiliais vairavo juos į rankas, "perka čia mokestį čia" prekiautojai automobiliais. Šitie dileriai yra dažnai laikai, žinomi dėl to, kad pardavė automobilius piktinančiomis kainomis su kietais antkainiais ir neprotingai dideliais procentų atlygiais.

Didelė dalis žmonių, kurie atvyksta šitiems dileriams, kad nupirktų automobilį galų gale finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant jų paskolos užmokesčių ir neišvengiamai iš naujo turėtų jų automobilį. Prekiautojas automobiliais tada perparduoda automobilį su tais pačiais neprotingais paskolos terminais. Kai kreditas 24 kurie automobiliai yra perparduoti kelis kartus dėl pakartotinai iš naujo apimto.

Ken Shilson, įkūrėjas Nacionalinės Sąjungos Pirkinio Čia Mokestis Čia Dileriai Hiustone išdėsto, "Jei mes nefinansuojame šitų žmonių, jie neturi jokio būdo pasiekti jų darbą" ir reikalavimus, kuriuos jie aprūpina paslauga, kad niekas daugiau nebus. Bet jei žmonės perka automobilius nuo šitų dilerių tipų, leisdami didelę jų atlyginimo dalį, kad padarytų užmokestį, ir galų gale neįvykdydami įsipareigojimų jų paskoloje ir iš naujo turėdami jų automobilį, kaip šitie dileriai padeda?

Kai asmuo įeina, perka automobilį, "perka čia mokestį čia" dileris, ne tiktai greita paskola be uzstato jie turi įsitikinti, kad jie supranta savo paskolos terminus, jie turi rimtai svarstyti, ar tikrai jie gali leisti sau automobilį ir užmokestį, kuris atvyksta greta to. Beviltiškose pastangose turėti kažkokią transportavimo formą, kad pasiektų, kad dirbtų, ir labai daug žodžių "išlieka", vartotojai yra apgaudinėjami todėl, kad jie neturi jokio kito pasirinkimo.

Bet kokios paskolos rūšies išėmimas reikalingas rimtos minties ir kažkokio namų darbo iš pusės paskolos gavėjo. Taip sunkus, kadangi tai turi pabandyti ir praeiti gyvenimą be automobilio, net kiečiau, kai jūs rizikuojate savo santaupomis ir atlyginimu, kad nupirktumėte automobilį, kuris bus galų gale atsiimtas.

Tas pats eina automobiliui ir automobilio pavadinimo paskoloms, kurios yra išimtos pagrįstos asmens automobilio ar sunkvežimio teisingumu. Šitos paskolos gali atvykti su aukšta kaina palūkanų ir mokesčių keliu. Išimdamas automobilio pavadinimo paskolą dėl bet kokios priežasties, skolintojas prašo pranešimo apie atleidimą į automobilį. Jei paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant jų užmokesčių, skolintojas turi teisę iš naujo turėti automobilį. Tuo laiku gali atrodyti, kad jūs galite pasielgti su užmokesčiu, taip pat kaip pirkimas automobilio, bet jei jūs manote, kad jūs priimate beviltišką sprendimą, galvokite dukart; tai galėjo baigti tuo, kad kainavo jums jūsų automobilį.

Rašyti komentarą