Gimnastikos įrangos gamintojas ir tiekėjas

parašė , 2012-02-22 21:17

Gimnastikos įranga yra naudinga manipuliuoti kūno į skirtingų maršrutų, įskaitant flips, kuliavirsčio ir ypatingos kūno. Fizinė veikla yra labai svarbi dalis žmonių gyvenimą, kad užtikrina, kad esate sveikas ir jis taip pat remiasi stiprumo, ištvermingumo ir padeda parengti sveiką gyvenimo būdą. Gimnastikos įranga yra naudinga žmonėms, nes naudojant šios įrangos mes judėti mūsų kūno ir tai kūrybinis stunts.

Mūsų kompanija yra geriausias fitneso įranga, įskaitant Treadmills, pilvo naudotis įranga, treniruoklių salė ir fitneso įranga, treniruoklių salė ir Crash Mat, gimnastikos įranga ir naudotis dviračiai pirmaujančių ir svarbiausias tiekėjas. Šie fitneso įranga yra naudinga sumažinti svorį ir dega ne riebalai ir kad jūsų kūno formos, kiek norite
Įmonė siūlo visų šių namų ir komercinio naudojimo abiem tinkamumo priedai, siekiant pagerinti sveikatos. Mes ne parduotuvė, tiekimo ir gamybos didelius diapazoną, gimnastikos įrenginius, įskaitant Vinex-||| Vaulting langelį ir lentelė: vaulting dėžutė, pagaminta iš bendrovės tiekimo patyręs medienos, padengtas Klinowy PVC, kad jūsų kūno, geriausiai kaip norite. Mes taip pat siūlo Vaulting lentelės, kurių bazę ir parama yra iš sunkiasvorių plieno ir padarė storio pagalvėlių viršaus padengtos PVC padengto audinio ir jo aukštis yra visiškai reguliuojama.

Sporto stende ir Vaulting langelis: mes esame pirmaujanti ir pirmiausia gamintojas Gym stendo iš patyręs medienos, padengtas aiškiai PU. Bendrovė taip pat siūlo vandens įrodymas faneros, langelį Vaulting ir jo viršuje yra atliekamas storio pagalvėlių, padengta sintetinių neplyštančios viršelio tilptų, kiek norite.

Guga ir Vaulting Horse: ne Vinex parduotuvė, gauti guga arklių sunkiasvorių plieno, guga, pagaminti iš medienos ir padarė storio pagalvėlių viršaus padengtos ašarojimas PVC, padengto audinio. Mes taip pat siūlo Vaulting arklių, kurių kojelės yra pagaminti sunkiasvorių plieno ir viršų, pagaminti iš storio prabangią, padengta ne ašarojimas PVC padengto audinio.

Kiti priedai: Kompanija siūlo gimnastikos lygiagrečiai juosta sunkiasvorių plieno bazė ir nešiojamų statramsčiai padarė plieninis vamzdis su sistema, lengvai reguliuoti aukštį ir plotį. Iš mūsų interneto treniruokliai galerija gauti gimnastikos svarstyklių svirtis, pagaminti iš aliuminio, neplyštančios ir slidžias prabangią padengti padengtas.

VINEXSHOP yra, išimtinę internete tiekėjo, geriausia sporto reikmenys ir fitneso įranga Indija ir ji yra pirmoji Indijos bendrovė SA 8000:2008 sertifikatų. Įmonė siūlo visą diapazoną, Vinex sporto įranga ir fitneso priedai internete, Taigi klientai gali pasirinkti savo pageidaujamo produkto bet kuriuo metu. Po produkto pasirinkimas, jie gali užsisakyti internetu po užsakymo apgyvendinimas kompanija siūlo patikimas būdas padaryti mokėjimo internete, nes mūsų svetainėje yra visiškai SSL saugus, kurioje secure socket sluoksnio šifravimas yra naudojamas siekiant užtikrinti, kad jūsų užsakymo sandoris yra visiškai saugi. SSL užšifruoja perdavimas iš mūsų e-komercijos serverio, taip pat jūsų kompiuterio ir visus savo kreditinės kortelės informaciją bus perduota labai saugiai ir po visą sandorio visus savo kreditinės kortelės informaciją bus išvalytas iš duomenų bazės. Klientas gali prašyti jų užklausos, susijusios su produkto tiesiogiai per pokalbiais internetu, paštu arba telefonu. Vinex parduotuvė yra neeilinis internete sporto parduotuvė, įsteigtas Vinex įmonės Pvt. Ltd suteikti geriausias sportas ir fitneso įranga labai prieinamą kainą pirkėjas. Vinex, turintys gerą vardą, siūlant sporto prekių ir fitneso įranga nuo paskutinio 54 metų.

Daugiau informacijos rasite tinklalapyje = 11 arba Paskambinkite mums adresu: +91-121-2441111.

Rašyti komentarą