Gauti nedelsiant maisto sprendimus per integruotą retortų gamybos bendrovė Singapūras

parašė , 2012-03-15 14:00

Maisto! Jis yra tik mažas žodis, bet jis turi daug reikšmės kiekvienam savo gyvenime. Nė vienas gali gyventi be maisto. Niekas negali atsispirti, kad maisto tiesų skanus maistas, bet tai ne visada įmanoma gauti laiko Kuko maisto arba paruošti maisto dėl trūksta laiko, nes gyvenimas tapo taip greitai, kad žmonės vargu ar gauna laiko parengti savo maisto produktams. Ir tai yra tokių vietoje laiko, jūs norite gauti gerą maistą sprendimų, kurie leistų jums ne tik sveikos ir skanus maistas, bet bus komfortas Jums sutaupyti Jūsų laiką. Todėl padėti žmonių, yra daug retortų gamybos bendrovių pasiūlyti maisto sprendimus ne tik dirbančių žmonių, bet tuo pačiu metu ji taip pat nustato gerą maistą tirpalų žmonių, karinės, lauko nuotykius, kur iš esmės žmonės turi mažesnė tikimybė arba kartais Nr tikimybė maistą maisto
Neskaitant tai mes galime net rasti maisto skirstymo, humanitarinės pagalbos ir net yra-skrydžio viešojo maitinimo, taip pat įstaigų aprūpinimui maistu.

Retortų technologija siūlo daug naudos, kaip ji padės jums gauti ilgai – galiojimo laikas, aplinkos (kambario temperatūros) saugojimo, kompaktiškas ir ilgalaikio naudojimo pakuotės, patogus paruošti maistui valgiai. Per retortų padλti apvirti technologijų maisto ir reikia tik mažai papildomų rengimo, todėl jis gali būti geriausiai tinka tiems klientams, kuriuos vertina patogumui, mažiau virimo tuo geriau. Ar jūs tiki jis ar ne retortų technologijos daro maisto skonio geriau. Kaip tai maisto virti didelio slėgio, aukštos temperatūros ir greitai proceso. Maisto produktai yra pakuojami į lanksčios talpyklos, kad yra specialios 4-kordų sluoksnis laminatu maišeliai, kad yra lengva naudotis, ir yra įvairių formų ir dydžių. Su praėjusiu laiku pagerėjo retortų technologijos ir mes galime rasti yra daug retortų gamybos bendrovių Singapūras, bet jūs visada turėtų remtis o geriausia, šiuo atžvilgiu SFI yra viena iš pirmaujančių retortų gamintojai Singapūras, kurių pagrindinis verslas yra maisto paskirstymo, gamybos, perdirbimo ir viešojo maitinimo. Kaip gamintojai Singapūro retortų pirmaujančių mes esame viena iš didžiausių maisto importuotojus, Singapūras. Mes taip pat prisitaikyti prie didelio masto įvykių jaunimo Olimpinės žaidynės žaidimai, nacionalinės paradas dieną ir daug daugiau. Kaip institucinių maitinimo įstaigos Mes įgijome nacionalinės patikimumą. Taigi SFI kaip excelling retortų gamintojai procesus ir platina įvairių halal maisto produktų, įskaitant svyruoja nuo aukščiausios kokybės jautienos gabalai portioned žuvų produktų ir naminių paukščių šviežios, atšaldytos ir sušaldytos mėsos produktus. Mes supakuoti maisto produktai, atsižvelgiant į vartotojų poreikius lengvai saugojimo ir tvarkymo.

Niekas nežino, kai stichinės nelaimės mėgsta žemės drebėjimo, arba pagalbos uragano, mes ten teikti nelaimės maisto. Ir kai stichinės nelaimės vyksta tai gali trukti arba kelias dienas ar savaites ir net tai gali trukti vieną mėnesį. Siekiant padėti milijonams žmonių, kurie yra auka stichinės nelaimės, mes teikiame maitinimas paruoštos valgyti per mūsų humanitarinės pagalbos tarnybą. Retortų miltų yra puiku avarinio atsargų atpjovas. Maisto buvo a shelf–life ilgai tai iki 24 mėnesių. Jis gali būti laikomas kambario temperatūros ir kompaktiškas pakuotės taupo vietą. Pakavimo medžiagos yra taip kieta, kad jis apsaugo nuo transporto žalą ir kenkėjų antplūdį. Vienas iš svarbiausių mūsų nelaimės maisto pagalbos dalykas yra nereikia šildymo ir maisto ruošimo, tiesiog reikia ašaros ir valgyti. Mes turime duomenų mūsų nelaimės maisto pagalbos paslaugų, pavyzdžiui, žemės drebėjimas Iranas, ciklono Mianmaras, žemės drebėjimo Indonezijoje ir kt. Ne SFIM mes gebėjimus ir pajėgumą teikti nacionalinės ir strateginės nelaimės maisto pagalbos. Mūsų nelaimės ekstremalių situacijų valdymo paslaugas siekiama tarptautiniu mastu dirbančių nevyriausybinių organizacijų (NVO) taip pat remti Vyriausybės ministerijų dalyvaujančių nacionalinių avarinė parengtis programas.

Mes esame pirmaujanti retortų gamintojai, siūlo puikus maistas sprendimus. Kaip integruotą maisto įmonės mes užtikrinti, kad mūsų klientai yra aptarnavo tik geriausiu iš žaliavos, valgomasis patirtį.

Rašyti komentarą