Galutinis maisto krizės Išgyvenimo vadovas peržiūros

parašė , 2012-03-07 19:46

Per daug amerikiečiai turi didelių finansinių problemų šiandien. Ir šaltas tiesa yra tai, kad pinigų lygi išlikimui. Nėra pinigų, nėra maisto. Tai taip paprasta.

Žmonės, kurie jau patyrė maisto trūkumus ir panikos pirkimas paskelbtas gyventi footage iš žmonės kovoja maisto prekybos centruose ir parduotuvėse JAV ir Europoje. Tiesiog pažvelgsime į Youtube ir pamatyti, kiek pasaulio dalis jau susiduria su maisto crises…

Ir vienas tyrimas rodo: daugiau nei vienas iš aštuonių žmonių JAV gyvena žemiau skurdo ribos ir negali sau leisti maisto po kainų padidėjimas šį rudenį. Visi šie žmonės yra tie, kurie jums bus konkuruoti su savo dienos maisto, vieną kartą krizės hitai… 43 milijonų beviltiška žmonių, kad būtų daryti nieko maitinti jų šeimoms..

Realus klausimas yra tai, kad mūsų dabartinės padėties slams ši lygtis tiesiai į mūsų veidus: daiktai bus dar blogiau. Daug blogiau. Ir amerikiečiai turi parengti jokių išteklių.

Kaip Fox, CNN ir BBC naujienψ kanalai buvo nuolat pranešimų maisto stygiaus skirtingose srityse JAV pastaruosius 3 metus. Ekonomistai pakvietė rinkinių turėti buvo primygtinai žmonės pradėti kaupimo nuo 2008. Čia yra vaizdo nuo 2011 m. sausio 14 d >

Kaip išgyventi maisto krizė?

Jason Richards siūlo realaus sprendimą, “The Ultimate maisto krizės Survival Guide”

Galutinis maisto krizės Išgyvenimo vadovas yra riboto faktinio atsakymus ir realus sprendimas visiems, kurie turi atsargų sveiką ir maistingą maistą, ne daugiau kaip $10 per savaitę. Geriausias vadovas, išgyventi būsimi maisto trūkumą, dabar yra Recesija.

Atskleisti trumpas ir lengvai strategijos nugalėti maisto krizės su tik keletas glaudžiai saugo paslaptis ir metodai:

* KĄ svarbu pirkdami maisto produktus anksčiau, nei baigsis atsargos (tai ne šių brangiai, nesveiko MRE!) * KAI pirkti “išgyvenimo maisto” gauti puikus išlaidas rinkoje (tik $10, galite gauti vieną savaitę visiškai numato 2) * kur mažmenininkui, ji trunka, puikus padėtis metus (jums nereikia $4 k šaldiklio… iš tikrųjų, jūs galbūt galite jūsų maitinimas nemokamai, už mėnesius.. Jeigu jūs suprantate šios vaikas mažmenininkas)

Viduje šio pilnas vadovas jums taip pat bus atskleisti:

-Teisę būdas naudoti savo paslėptus patirtimi gauti visą maistą jūsų šeimos nori. Jei maisto trūkumas išlieka užbaigę savo prekės. * Ką valgyti ar gerti, jei esate iš konservuotą maistą ir į butelius išpilstyto vandens. Kai kurie atrodo nekenksmingos maisto produktai galėtų jums ir jūsų šeimos nedarbingumo. bet jis parodys jums tiksliai kas laikyti atokiau nuo ir ginti savo familya€ ™ s sveikatai. -Labai maistingus grūdų, kad gali dingti iš prekybos centrai, tik keletą metų. Ypatingos sausros bus sukelti šį grūdų trivietis vertės tik kai kuriais metais. Tačiau dabar jūs vis dėlto pirkti Rokas-reversas kainomis ir saugokite mėnesių (ir net metus). Metodo tavo klaidΰ iš našta paversti patogus atgal pack. Jis bus pateikti jums kaip galima padaryti jį taip švelnios, net 10 metų-ankstesnis galima atlikti jo.. ir niekada nepraleisk bet esminis elementas.

Daug, daug labai naudingų patarimų apie nebrangus kaupimo

Vadove nėra SUKČIAI, jis yra labai aiškus ir rodyti kai kurių įrodymų patikimumo. Galutinis maisto krizės Išgyvenimo vadovas yra labai rekomenduojama visiems >> >

Rašyti komentarą