Fluorido terapijos dantims

parašė , 2011-10-01 18:14

Fluoridas yra cheminė medžiaga, kuri yra dantų apsaugoti agentų, todėl jis dažnai naudojamas kaip ingredientas daug dantų priežiūros gaminiuose. Jis taip pat yra į maisto, dirvožemio ir kiti elementai. Net Bendrijos geriamojo vandens yra gydomi fluorido užkirsti kelią dantų problemas tarp gyventojų.

Kai cukrus lieka ilgai viduje burną, jis virsta rūgštys, kad galiausiai sugriauti ir gamtos apsaugą nuo dantų. Jie demineralize ir tampa pažeidžiami dantų ėduonis. Fluorido terapijos vaidmuo yra grąžinti, dantys juos stiprus ir klestintis gamtos mineralų.

Fluorido taip pat padeda gydant dantenų ligas. Kai dantenas plikti, dantų ir celiuliozės tapti imlių; kai kuriais atvejais, dantų taip pat tampa organizmo padidėjusio jautrumo būklė. Fluorido numato apsaugos barjerą, kad saugo bakterijų toli
Stomatologų paprastai taikoma vietiniam geliai ir lakai, dantys fluorido reikalavimą. Kartais, jos taip pat nustato fluorido tablečių.

Kai kurios cheminės dantų gydymo ir prastos higienos gali sukelti xerostomia ar džiūvimas. Tai yra sąlyga, kurioje seilių liaukos negamina pakankamai seilių sudrėkinkite burnos ertmės. Mažas seilių gamybos taip pat sukelia blogas kvapas, dantenų ligas ir sunkumų žodžiu funkcijas, pavyzdžiui, kramtomosios, ryti ir kalbėti. Dantų gydytojai Concord viršų ir panašių specialistų kitur naudoti fluorido terapijos sudrėkinkite paciento burną, tokiu būdu panaikinti neigiamą xerostomia poveikį.

Dėmėti dantys yra nepatogu. Jie fizinio ir psichologinio poveikio žmonių. Spalvą dantys yra unappealing, todėl žmonės, kurie kenčia nuo šio dantų sąlygos linkę vengia visiems. Extrinsic dantų dėmes sukėlė maisto, rūkymas, ir geriamojo gali būti apdorojami fluorido. Geriausias Concord stomatologų taikyti fluorido tirpalai pašviesinti extrinsic dėmių ir atkurti dantų estetinį.

Fluorido gydymas tikrai turi daug naudos dantų. Tačiau fluorido tirpalai turi būti naudojamas saikingai užkirsti kelią dantų fluorozės. Tai yra būdinga dantis, dažymo dėl į per didelis fluoro poveikis sąlyga. Naudojant fluorido produktų, svarbu laikytis nustatytą sumą. Prieš pradedant bet kokį tokio pobūdžio apdorojimą, būtina konsultuotis su Concord NC stomatologas arba kitas specialistas kitur patvirtinti, kad teisė perkelti.

Rašyti komentarą