Viena iš naujovių – elektroninė cigaretė

parašė , 2013-10-08 08:53

Elektroninės cigaretės, kitaip vadinamos e-savuke – tai viena iš populiariausių šių dienų naujovių. Rūkymas yra labai žalingas mūsų sveikatai, tačiau rūkantiems žmonėms mesti yra kone neįmanoma, nes jų organizmas jau yra pripratęs prie nuolatinio gaunamo nikotino kiekio. Vis dėlto, elektroninės cigaretės leido rūkantiems žmonėms nemesti rūkymo, tačiau žalą sveikatai žymiai sumažinti, kas yra iš tiesų nuostabu. Vis dėlto, kokia yra elektroninių cigarečių situacija Lietuvos rinkoje bei ar tai yra perspektyvu tik užsienyje, ar ir mūsų šalyje?

Vos atsiradus elektroninėms cigaretėms, jos nebuvo populiarios niekur. Vis dėlto, su laiku žmonėms supratus kokios naudingos yra e-savuke, jų populiarumas ganėtinai sparčiai išaugo. Vis dėlto, tokia situacija buvo tik didžiosiose šalyse – mažosios ir toliau nebuvo supažindintos su elektroninių cigarečių teikiama nauda. Tai puikiai atspindi ir dabartinė situacija Lietuvoje – elektroninės cigaretės yra pardavinėjamos kaip retenybė paprastose parduotuvės, o specializuotų šio dalykų parduotuvių Lietuvoje kone visai nėra.

Tačiau, dabartinę elektroninių cigarečių situaciją Lietuvoje lemia tiesiog verslininkų nesusigaudymas situacijoje, kadangi ši rinka yra kolkas tuščia bei galėtų tapti puikiu verslo planu. Džiugu tai, jog žmonių tarpe elektroninės cigaretės yra ganėtinai populiarios – žmonės neturėdami galimybės pirkti Lietuvoje, perka iš užsienio parduotuvių, kaip Sähkötupakka. Belieka tikėtis, jog su laiku situaciją supras ir verslininkai, bei elektroninių cigarečių situacija Lietuvoje visapusiškai pagerės.

Rašyti komentarą