Dietos planas bus sėkmingas, jei rinksitės sveikus užkandžius

parašė , 2011-07-05 17:29

Jei jūs kada nors buvo ant dietos prieš turi suprantame, kad jūs paprastai hungrier, nes jūs valgote mažiau maisto. Snacking yra rezultatas yra alkanas, žinoma, jei pažymite neteisingai pavalgyti, jūs pastebėsite, kad jums bus nugalėti dietos. Todėl tiems iš jūsų, kad turite, tarp miltų užkandžiai, jūs turite padaryti teisingas pasirinkimas. Atsižvelgdama “Snickers” gali taip pat atitinka jums, bet tuo atveju, jei yra dietos tai griauna savo pastangas, kad visą dieną, jūs galite būti protingesni apie tai ir pažvelgsime toliau išvardytų sveikesnes užkandžiai.

Riešutų produktai, keletas riešutų gali būti gana geras variantas, kad padės jums laikytis dietos. Rasite, kad dauguma riešutai turi daug baltymų ir tai gali padėti jums prarasti alkanas jausmas taip pat palaikykite jums iki jūsų kitą valgio
Bet jūs turite suprasti, kad nors tai gali būti sveiki pavalgyti, jei jums per tai padaryti jūs pastebėsite, kad jūsų nedaryti sau bet dobrodziejstwa, riešutai gali turėti daug kalorijų. Viena uncija dažnai yra daugiau nei pakankamai jums jūsų ateities valgio. Vienas dalykas, kurį turėtų suprasti, yra, kad viena uncija greičiausiai bus lygi maždaug 25 migdolų. Kai jūs einate į parduotuvę gauti jūsų riešutai, būti įsitikinęs, kad jūs tik gauti drėgnai sūdyti riešutų. Jūs pamatysite, kad galite net įdėti riešutai su valgote maitinimas pasiūlyti juos šiek tiek daugiau skonio.

Vaisių Yra beveik nieko geriau nei valgyti vaisių, nes jis yra skanus, šviesos ir taip pat užpildymo. Sugebėdami pasirinkti tam tikrų vaisių yra svarbu, kad jums turėtų išlaikyti kelių skirtingų vaisių aplink. Užtikrinti, jie yra patogūs aplink ir valgyti. Jums gali būti malonu žinoti, kad jūs galėsite pritraukti obuolių, bananų, net vynuogių su jumis, jie neturi būti laikomi šaltas. Dar vienas privalumas, turintys vaisių iš esmės yra, kad jūs gaunate gyvybiškai mitybos, kuris yra labai svarbus bet dietos.

Javų arba pavalgyti barai pavalgyti strypai gali būti didelis, bet tikrai turėtų būti atsargūs, nes yra keletas labai didelio kaloringumo barai, kuriuose yra daug cukraus iš ten. Pasirinkti tuos, kurie bus būti tik fizinis ingredientuose yra mažas cukraus arba nėra cukraus, jų dalių ir įsitikinkite, jie pagal 200 kalorijų už juosta. Jūs pamatysite, kad daugelis Special K barai turi vaisiai ir riešutai per juos, kurie taip pat gauna naudos.

Momentiniai avižiniai Trumpąją oatmeals, kartu su tematikos tie, kurie gali būti geras pasirinkimas, nes vieną paketą bus tik turėti maždaug 130 kalorijų arba mažiau, jei jūs nusprendė eiti su aiškia avižiniai. Jis tikrai yra patogus nes jūs tiesiog turite tik jį ir valgyti. Žinoma, jei pasirenkate paprastas avižiniai atpažinsite, kad pridedant skirtingų vaisių prie jo, taip pat gali būti truputį skanesnis.

Geriamojo vandens Alright, tiek vanduo nėra faktiškai maisto, bet tai puikiai paminėti. Dauguma laiko, jei yra jausmas alkanas jūs iš tiesų tik troškulį, todėl geriamojo nerodyti savo badas. Jums bus papildomai suprantame, kad išliktų Sveiki, jums turėjo geriamojo ne mažiau kaip 8 stiklinėje vandens kasdien. Vandens neturi kalorijų, jis, todėl nedvejodami gerti tik tiek, kiek nori!

Nepamirškite, pavalgyti yra tik, kad, turėtų rasti sau valgyti penkios pavalgyti juostos galite tiesiog nebus daryti sau bet dobrodziejstwa. Jei jūsų bando numesti svorį, prie užkandžiai, mes teigė anksčiau gali jums padėti.

Rašyti komentarą