Didžiosios patarimų sublogti be dietos

parašė , 2012-02-11 20:57

Su šiuolaikinės tendencijos Zachcianka mitybą ir kitų greitai Lieknėjimo būdai, daugelis yra supainioti apie Lieknėjimo būdai. Tačiau Zachcianka mitybą darbo ilgainiui kaip jums būtų įgyti svorio taip greitai, kaip jūs prarado, kai jums buvo ant dietos. Sveiką gyvenimo būdą ir fizinio aktyvumo ir išpjaustymo papildomų kalorijų derinys galėtų padėti, prarasti svorio be dietos tvarkaraščius.

Čia yra keletas labai patarimų sublogti be dietos:

1. Planuoti laiką naktį, kai jums bus sustabdyti, snacking, ir tikriausiai galėtų baigti dieną su desertas ar saldus užkandis po vakarienes. Išvengti snacking metu žiūrėti televizijos ir baigti dieną su šepečiu savo dantis naktį, su šepečiu teikti stiprus rodikliu nustoti valgyti.
2. Kitą patarimą prarasti svorio be dietos melas, turintys geras pirmasis valgio dieną arba pusryčiai. Praleidžiant pusryčiai atrodo yra klaidinga idėja, kaip tai galėtų padidinti savo apetitas, ir jums bus baigti valgyti daugiau kalorijų. Buvo pastebėta, kad reguliariai pusryčiai eaters baigti su apatinę kūno masės indeksą ir yra daugiau psichiškai ir fiziškai įspėti. Czaszę javų vaisiai suteikia geriausią maistingus pradžios dienos.

3. Sumažinti kalorijų, dar satiating badas apima atidžiai atrinkti skysčių, kuriuos viena sunaudoja, su išvengti saldintas ir angliarūgštės prisotintų gėrimų. Be dietos prarasti svorio apima vartojančiomis vandens, geriausia skysčio lieka hidratuotu. Kalkių ir citrusinių vaisių sultys, mažai riebalų ir nugriebto pieno, grynas vaisių sulčių ar daržovių sultyse įrodyti būti didelis užkandžių ir gesimo troškulys ir persotintas badas. Sumažinimo ar išdėstyti susilaikymo nuo alkoholio padeda žymiai sumažinti skysčių kalorijas.

4. Gamtos maisto daug mažai kalorijų vaisių ir daržovių žinyno prarasti svorio be dietos, su jūsų vartojančiomis jiems suteikti jums turtingas šaltinių vitaminų, mineralų, phytonutrients ir pluošto forma. Be to, siekiant išvengti rafinuotą grūdų duona, slapukus ir pyragaičių ir nepakeisdama su visa grūdų duona, tešlos gaminiai, rudieji ryžiai, visą rugių krekerių ir sėlenos dribsniai padeda gauti gausu fiber jausmas plenitudo.

5. Tai geriausia, kad jums kontroliuoti savo maisto aplinkos prieš ji pradeda kontroliuoti jums, ir tai reiškia, kad sveikas alternatyvas gyvulių virtuvės ir patys.. Tai turėtų apimti atsižvelgiant sveiką pavalgyti prieš jums eiti valgyti šalis ar krėslai restoranas, ir selektyvus pasirinkti teisę sveiką maistą. Prarasti svorio be dietos taip pat apima, užtikrinant, kad jums kai kurie liesos arba mažai riebalų baltymų, kaip liesos mėsos, kiaušinių, mažai riebalų jogurtas, kai kurie riešutai arba žemės riešutų sviestas metu kas miltų ir pavalgyti.

Tai geriausia, taip pat įtraukiant svarbus Patarimas pėsčiomis ir išlaikyti save aktyvus, kai kalbama apie tai, kaip be dietos prarasti svorio. Padaryti bandymas saugoti aktyvus, pavyzdžiui, imtis savo šunį pasivaikščioti, taip pat padėtų pėsčiomis ir dviračiu į netoliese vietas ir daro naudotis kaip tu žiūri televizijos.

Skaityti apie veiksmingą žolių riebalų tabletės. Taip pat žinoti, kaip žolinių lieknėjimą tabletes jums padėti prarasti užsispyręs riebalų. Skaityti apie žolinių gydant spuogus.

Rašyti komentarą