Didžiosios 10 Patarimai apie riebalų nuostolių ir sveiko maisto pasirinkimą

parašė , 2011-10-14 23:44

Taigi, šiandien aš bandys jums “trumpą cut” distiliuotas iš metų patirtis ir sukaupta žinių, bet pirmą kartą off trumpą cut yra ne prarasti svorio; tai netekti riebalų ir būnantiems Talpinti. Taigi tada, Štai mano trumpos šukuosenos riebalų nuostolių ir likti sveikiems.

1. Valgyti sveiką valgyti pusryčius, per 15 minučių po ryte pabudimas. Jūsų kūno metabolizmo savo aukščiausią pavarą anksti ryte ir bus lengvai virškinti geros Sveiki pavalgyti maisto ir nėra saugokite arba konvertuoti jį į riebalų. Įstaiga metabolizmo sumažina dieną eigoje. Jūsų pusryčiai turėtų būti geriausias rupiniai diena.
2. Plano jūsų maisto porcijas, remiantis savo veiklos lygius. Tuščiosios eigos automobilių nereikia daug kuro. Jei jūs ketinate turėti užimtas ir aktyvų dieną, valgyti daugiau priklausomai nuo to, kaip užimtas arba aktyvus dieną yra gali būti ir atvirkščiai atgal. Jei turite kontroliuoti maisto, valgyti Kvantinė problema, nusipirkti sau dalis kontrolės plokštelė, dalis kontrolės bowl ir dalis kontrolės scoopers.

3. Sukurkite penkis mini maitinimas iš kitų dviejų patiekalų ir visa, kas jums gali vartoti tarp. Šie penki mažas arba “mini” patiekalai turi būti vartojamos reguliariai. Penktoji miltų turėtų būti suvartojama maždaug dvi valandas iki dugno.

4. Vykdykite maisto piramidės diagramos planuojant savo maistą. Tik maisto, kad dėl to diagramos turėtų rasti savo kelią į jūsų lėkštės. Kartais (ne daugiau vieną kartą per mėnesį) dalis pica ar pyragaičiai yra gerai.

5. Valgyti vaisių kaip maistas savo. Vaisių turėtų būti nevartojamų kartu su jūsų miltų vietoj to, kad valgio iš vaisių ir išnaikinti jį savo. Vaisių turėtų būti iškirpti ir valgyti šviežios – niekada iš dėžių arba gali. Būtų veiksminga, vaisių turėtų oksiduoja ir pilvo ne į blender arba gamyklos pertraukos.

6. Sveikos mitybos maisto, veiklos ir sveikam protui formos trijų pusių geros sveikatos piramidės. Pašalinti bet kurį iš ir piramidės išnyksta. Net jei yra pensininkas, išlikti aktyviais, kurie panaudoti energijos iš jūs vartoti maisto. Būnantiems aktyvios priemonės, kurių sudėtyje yra ne mažiau kaip 30 minučių iš viso kūno judėjimo naudojasi kasdien. Visų pirma, naudoti bendrąją prasme planavimo ką valgyti ir valgyti ir valgyti, kad yra maisto piramidės į dalis, nurodytas sveikos mitybos piramidės.

7. Gerti daug vandens. Jūsų kūnas turi maždaug vieną stiklinę vandens kas 90 minučių, kad esate miega. Sąmoningai ją priimti, skonio, supilkite jį aplink burną ir nuryti lėtai. Vanduo yra gyvybė-džiaugtis juo.

8. 8 valandų miego yra labai svarbus. Miegas yra atliekų laiko. Jūsų kūno reikia aštuonių valandų miego, kad būtų užbaigti dienos techninės priežiūros veiklos. Per savo miego, remontuojamos kaulų ir audinių ir viską ką nors kita sulaikant, ir “be lapų iki”. Nieko mažiau kaip aštuonias valandas reiškia techninės priežiūros ciklo nebaigta. Miego negali būti bifurcated jūsų patogumui – ji turi būti aštuonias valandas ruožas.

9. Pirkti švieži. Planuojate parduotuvė bakalėja ir vaisių ne mažiau kaip vieną kartą per savaitę. Du kartus per savaitę ar daugiau yra net geriau. Neatsižvelgiant į tai, ar yra yra bet konservantai ir priedai, tai ne pirkti konservuoti arba perdirbti maisto produktai. Maisto prasideda didėjantis momento, kai jis yra supjaustyti gabalėliais. Taip pat, nusipirkti vietos. Pilvo gali turėti problemų, virinant egzotinių užsienio auginami maisto.

10. Kuko šviežius valgyti švieži. Visada Kuko Jūsų sveikos mitybos maitinimas kasdien ir valgyti virti maisto tą pačią dieną. Į mažiau laiko tarpą nuo valgio gaminimas ir valgymas geriau, nes maisto pradeda suskirstyti ir suyra šiuo metu ji yra virti. Su kas eina valandą, virti maisto ar atšaldyti arba praranda savo maistinę vertę. Tai buvo kliniškai įrodyta. Taip pat, kiekvieną kartą, kai jūs reheat maisto, jis praranda net daugiau mitybos. Tiek Kuko šviežius, valgyti švieži.

Galiausiai, kai jūs svorio mastu, visi matote svoris nėra riebalų. Kūno riebalų, pavyzdžiui, medvilnės – ji sveria mažiau bet užima daugiau svorio. Jei nuoširdžiai po 10 patarimų, aš pareiškė, čia, jums bus lėtai bet tikrai gauti atgal į figūrą.

Check out Sveiki, valgyti vadovas ir sveiką meniu planuotuvas

Rašyti komentarą