Diabetas ir naudotis

parašė , 2011-11-08 09:57

Jei turite diabetas, jūs turite perteklius gliukozės kiekis jūsų kraujyje. Per daug gliukozės gali sukelti daug rimtų sveikatos problemų. Šiuos sveikatos problemų apimti širdies ir kraujagyslių ligų, nervų pažeidimai, inkstų žalą, akių žalą, snukio komplikacijų ir įvairių kitų problemų. Geriausias būdas tvarkyti savo diabetas yra parengti planą su savo gydytoju, kuris apima keisti gyvenimo būdą, taip pat vaistus.

Sveiki požiūris į Diabetas valdymo yra įtraukti sveikos mitybos įpročius, savo kasdienio gyvenimo. Pasirinkti sveiką maistą, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, kruopos ir ankštinius augalus. Pakeisdamas dietos, galite išlaikyti sveiką svorio. Jei jūs antsvorį, Dieta pakeitimus gali padėti jums sublogti ir savo ruožtu koreguoti jūsų kraujyje
Pagal neprarandant tik 5 iki 10 procentų savo kūno svorio, gali padaryti didelį skirtumą savo kraujo gliukozės lygio ir padėti gauti jūsų diabetas kontrolę. Teisė maisto produktai gali degalų savo kūno, būtų veiksmingesnės sistemos ir sukelti masės praradimą. North Carolina buvo kai visuomenės sveikatos programas skatinti sveiką mitybą, nes valgyti dešinėje maisto produktams suteikia jums daugiau energijos dalyvauti veikloje.

Aktyvios gyvensenos mėgėjams yra antrojo komponento valdyti savo diabetą. Įtraukiant į fizinį aktyvumą, kasdien, galite išlaikyti geriau kraujyje kontrolės. Su tipo diabeto net gali būti galėtų pakeisti jų sąlygos. Tai su 1 tipo diabetas yra sugebėjo išlaikyti jų kraujyje pagrįstą lygiu su dienos naudojimosi. Lengva rasti vietą, kad padėtų jums įtraukti daugiau naudotis savo kasdienio. Yra keletas Greensboro sporto salės, kurios specializuojasi kuriant diabetinė naudotis planus, kad atitiktų jūsų poreikius. Sveikatingumo centrų NC taip pat siūlo keletą klasių ir naujų programų todėl galite nuolat maišyti iki savo tinkamumą įprastas. Tai padės išlaikyti jūsų iš vis nuobodu ir atsisakyti savo naują viryklė. Šį pakeitimą, kad atitiktų savo tinkamumą lygį ir interesus saugo savo kūno ir proto, užsiimančių. Naudotis kontroliuoti savo diabetą tampa įdomus veikla, jūs laukiame kiekvieną dieną.

Raktas į valdyti jūsų diabetas yra nuosekliai kasdienius valdymo. Šių maršrutų įtraukti padaryti sveiko maisto pasirinkimą kiekvieną dieną ir įtraukti naudotis į savo dieną. Naujausi tyrimai parodė, kad tik trisdešimt minučių vykdyti kiekvieną dieną yra naudinga valdyti cukraus kiekis kraujyje. Vieno tyrimo visų pirma nustatyta, kad derinys pratybos, aerobinėmis sąlygomis naudotis dauguma dienų ir atsparumo mokymo dvi dienas per savaitę, padeda kontroliuoti kraujo cukraus efektyviau nei arba naudotis atskirai. Kontroliuoti savo diabetą ir rengti plano su savo gydytoju, kad apima vaistus, sveiką valgyti ir vykdyti.

Rašyti komentarą