Diabetas ir maisto produktų-maisto, kurios gali jums padėti kontroliuoti šią ligą

parašė , 2012-03-16 14:54

Labai svarbu, kad asmuo diabetas diagnozuotas atkreipti ypatingą dėmesį į mitybos ir mityba kaip savo gydymo programos dalis. Kai jis ateina į diabetu ir maisto produktams, žmogaus teisių padėties Kosove turėtų mitybos gairėmis, “Maisto piramidės”, kuris iš esmės atskleidžia sveikos mitybos planas, kuris turi daug maistinių medžiagų, mažai riebalų, ir vidutinio kalorijas. Diabetas ir mityba yra stipriai susijusios arba norite išvengti ligos ar jį kontroliuoti ir todėl pirmas žingsnis būtų valgyti reguliariai ir saikingai ir įtraukti veislę vaisių, daržovių ir kruopos dietos.
Diabetinė asmuo turi išlaikyti cukraus kiekis kraujyje stabili ir tai gali būti labai nelinksma, kažkas, kas niekada sumokėjo dėmesį į mitybos, bet atsižvelgiant į stiprus ryšys tarp diabetas ir dietos, tai niekada nebūna per vėlu sustabdyti nesveikos mitybos įpročių ir priimti naują gyvenimo būdą. Diabetas ir maisto produktai yra apie ką valgyti, kai valgyti ir kiek jums valgyti Taigi pirmas žingsnis būtų sumažinti ar net panaikinti tam tikrų maisto produktų, tokių kaip balta, rafinuotas duona ir makaronai ir kepti, riebalų rūgščių, perdirbtų maisto produktų ir cukringas gėrimų. Jums turėtų valgyti daugiau krakmolai, pvz., Juoda duona duona, krakmolingos daržovės, Sveiki grūdai: ir jūs galite sujungti juos su nonfat pieno arba mažai riebalų jogurtas. Juodosios pupelės yra kitų maisto produktų, kad jūs galite įtraukti savo mitybą, kukurūzų arba garbanzo pupelės, kurios gali būti įteikti su kai kurių šviežių salotų ir šviesos tvarsčiu. Pupelės yra didelis ląstelienos ir ji yra svarbus kalcio, mineralų ir baltymų šaltinis, kai bandote kontroliuoti Diabetas ir dietos, turite tikrai pridėti pupelės salotos, sriubos arba Čili ir atsižvelgiant į yra daug rūšių pupelės, galite valgyti kitą kiekvieną dieną. Kai tu galvoji apie diabetas ir maisto produktams, nepamirškite apie pieno maisto produktų, pavyzdžiui pieno, namudinės sūris ir jogurtas, bet Atminkite, kad tu turi laikytis riebalų arba mažo riebumo produktus, nes reguliariai tie, kurie turi daug sočiųjų riebalų. Lašišų ir tunų taip pat rekomenduojama diabetas ir teikti omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra sveikų riebalų, kad sumažinti riziką, širdies liga, budrus savo Talėja, sumažinti uždegimas ir padidinti atsparumą dietos. Jie taip pat yra puikus šaltinių, vitamino d ir naudokite juos trikampis ant grotelių arba spintoje vietoj kitų mažiau sveiką mėsos.

Kitas svarbus dalykas, prisiminti apie diabetas ir maisto produktų yra, kad šviežių vaisių ir daržovių neturėtų būti trūksta iš dietos, jūs galite valgyti iki penkių tipų jų kiekvieną dieną tol, kol jūs valgyti yra vidutinio dydžio. Uogos yra tiesa stebuklas diabetas ir dietos, nes jie yra pakrautas su pluošto ir antioksidantų, vadinamas polifenoliai ir valgo juos reguliariai apie aštuonias savaites gali numesti savo kraujo spaudimą ir padidinti savo “geras” HDL cholesterolio. Be to, tirpaus skaidulų, kurios daugiausia, vaisių, daržovių ir kai kurių sėklos yra puikus žmonių su diabetu, nes jie padeda sulėtinti arba sumažinti absorbcijos gliukozės iš žarnos.

Kaip matote, visi, ką jums reikia padaryti po diabetas diagnozė yra atsižvelgti į Jūsų gydytojas yra patarimus dėl diabeto ir maisto produktų ir sukurti dietos planą, kuris leis išvengti komplikacijų ir jis bus dar suteikia jums galimybę naudojasi jūsų mėgstamiausia maisto produktams. Atminkite, kad diabetas ir mityba yra apie susijusius su šviežių produktų, kurie turi būti reguliariai valgyti saikingai sumos sveiką gyvenimo būdą.

Daugiau išteklių apie diabetas ir maisto produktams arba apie diabetas ir dietos, prašome peržiūrėti >

Rašyti komentarą