Dešimt būdų kovoti su senėjimo procesą

parašė , 2011-10-14 08:37

Senėjimo yra sudėtingas procesas, kuris apima daug sričių savo kūno. Mažai tikėtina, kad galėtų gydyti bet vieno produkto arba pigułka, visos ligos, senėjimo. Tačiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad ne tik padės jums amžiaus lėčiau, bet bus pagerinti gyvenimo kokybę. Savo geriausia kreiptis dėl ilgai ir sveiką gyvenimą:

1. Valgyti įvairi ir sveiką mitybą. Įtraukti daug vaisių, daržovių ir visai grūdų maisto produktai. Pluošto, kalcio, geležies, magnio ir vitaminai visos svarbios išlaikyti savo kūno, veikimą savo geriausią. Gerti daug skysčių išlaikyti sveiką odą ir nuplovimo atliekų. Valgymas teisę padės jums išlaikyti sveiką svorio.
2. Vykdyti kiekvieną dieną. Mankštinimasis gerina apetitas, daro sveikas kaulai, suteikia jums geriau emocinės outlook bei pagerina virškinimo ir apyvartą. Naudojimosi daro stipresnį ir padeda jums prarasti svorio.

3. Ieškant skubią medicininę priežiūrą, kai esate serga arba sužeisti. Klausytis savo kūno ir rūpintis mažai problemų, kol jie tapo didelių problemų. Gauti tikrinami dėl ligų, tokių kaip vėžio bei širdies liga.

4. Naudoti nuo saulės užkirsti kelią deginimasis. Specialistų susitaria, kad vienas iš svarbiausių veiksnių, prisidėti prie senėjimo lėtinis odos uždegimą.

5. Mesti rūkyti ir išvengti secondhand dūmų. Rūkymas yra labai žalingas poveikis ir itin padidina savo rizika gauti vėžį ir širdies liga.

6. Valdyti streso. Stresas yra kasdienio gyvenimo dalis. Ieškoti būdų, kaip padėti jums susitvarkyti ir prisitaikyti prie situacijos jūsų gyvenime, kad gali sukelti jums pabrėžti. Padėtis nėra problema… jos kaip jums reaguoti į jį.

7. Ieškoti būdų, kaip pagerinti bendrą gerovę ir entuziazmo dėl gyvenimo. Būti curios ir kūrybinis, kuris skatintų jums išmokti naujų dalykų. Taip pat galite naudoti humoro ir juoko padėti jums gerai ir gyventi ilgą amžiaus.

8. Išlaikyti tvirtą santykius. Išlaikyti glaudžius ryšius su savo šeima ir draugais yra labai svarbios sveiko senėjimo.

9. Neleiskite baimę ir nerimą dominuoja savo gyvenimą. Neramu, tai nėra taikos ir robs jums džiaugsmą ir energijos, kurios jums reikia norint išlaikyti jaunystę.

10. Išlaikyti langelių jaunystės su antioksidantų. Antioksidantai yra nustatyta pilno diapazono vaisių ir daržovių, taip pat kai mėsa, kaip žuvų. Nors mūsų institucijų pateikti savo antioksidantų, produkto laipsnis mažėja bėgant dėl aplinkos veiksnių ir per senėjimo procesą. Taip pat gali imtis kovos oksidacinė papildai arba net kovos oksidacinė arbatos.

Padaryti viską, ką gali būti sveiki ir tai, todėl jums bus amžiaus lėčiau. Jei turite klausimų apie produktų, kad pretenzija lėtai arba atšaukti senėjimo paprašyti savo gydytoją. Jis arba ji gali padėti jums rūšiuoti per informaciją ir gauti faktai.

Skaityti apie kaulų degeneracija ir kaulų augimo stimulator, aplankyti kaulų problemų.

Rašyti komentarą