Danija. Patarimai norintiems keltis į Daniją

parašė , 2011-10-07 11:12

1. Sužinokite Danijos – Jei juda Danijos nuolat, sutelkti dėmesį į mokymosi Danijos kuo greičiau. Dauguma danai, ypač didžiuosiuose miestuose, kalbėti anglų į aukšto lygio, bet mokytis danų yra svarbi visiškai integruojant. Kai galite kalbėti vietos kalba, jums rasti daug lengviau organizuoti savo gyvenimą, susirasti draugų, ir rasti darbą. Universitetų ir privačių organizacijų siūlo įvairių danų kalbos kursus, ir daugelis šių kursų, vietos savivaldybių nemokamai.

2. Planuoti savo finansus – gyvenimo Danijoje, kaštai paprastai yra didesni nei JK, todėl tai yra gera idėja, kad detaliuosius planus savo finansus prieš pereinant į šalį. Atlyginimai yra dideli, todėl, jei esate perkėlus dėl profesinių priežasčių, tai neturėtų būti problema, tačiau ji yra rekomenduojama planuoti iš anksto, jei turite dar neužtikrintos darbo.

3. Gaukite CPR kortelę kaip galima greičiau Danija – CPR numerį, asmens tapatybės numerį, kad jums reikės, kad Danijoje dirbti ir naudotis sveikatos priežiūros sistema. Civilinės metrikacijos biure galite gauti CPR kortelę, ir jums reikės leidimo gyventi ir gauti ID.

4. Pirkti nuoma – Kopenhaga yra vienas iš labiausiai dviračių šeimai miestų pasaulyje, ir turi platų ir gerai suprojektuoti dviračių takų sistema. Apie 35% piliečių Kopenhagos Ride savo dviračius kasdien važinėdama į darbą ar mokyklą, nes jis yra pigus, efektyvus ir saugus būdas gauti aplink miestą. Dviračių sportas taip pat yra idealus būdas keliauti per Daniją, ir šalyje yra daugiau nei 10.000 km vaizdingas dviračių takų.

5. Naršyti Kopenhagos restoranų Nors Danijos virtuvė gali būti ne taip žinomas kaip prancūzų, Kopenhagoje gyvena kai kurie iš geriausių restoranų pasaulyje. Noma arba Geranium tokiose vietose kaip Kopenhaga į vieną iš centrų Gurmanams valgomasis ir Kopenhagos restoranų daugiau Michelin “žvaigždės, nei jokių kitų Skandinavijos miestų.

6. Susipažinkite su jūsų vietinio Naršyti jūsų vietinėje zonoje, kaip kruopščiai, kaip jūs galite apsilankyti vietos parduotuvėse ir sužinoti daug apie vietos patogumus, kaip jūs galite. Kuo daugiau žinote apie savo srityje, tuo greičiau jums jaustis kaip namie.

7. Gaukite Draudimas – Danija stipri socialinės apsaugos sistema, tačiau ji taip pat gali būti naudinga gauti savanoriško draudimo nuo nedarbo. Taip pat rekomenduojama gauti namuose ar nuomininko draudimo, nes ji yra gana pigus ir gali būti labai patogu, jei netikėtai iškilusias problemas.

8. Žinoti kultūrinius skirtumus – priprasti prie skirtingų kultūros visada yra svarbu, kai juda į užsienį. Kai kurie gali pasakyti, kad daugelis Danijos žmonių, atrodo, iš pradžių nedraugiški, bet išmokti kalbą ir atviro požiūrio nebus sunku susipažinti su naujais žmonėmis.

9. Naršyti Danija – ar keliaujant automobiliu, traukiniu, keltu ar dviračiu, yra gražūs peizažai, Danijoje, ištirti apsvaiginimo paplūdimiai, Sultingas miškų ir istorinių miestų.

Vienas atsakymas į “Danija. Patarimai norintiems keltis į Daniją”

  1. Kažkada Danija buvo mano svajonių šalis kurioje labai norėjau apsigyventi. Deja mano svajonė neišsipildė, bet aš nenusimenu tiesiog dažnai bendrauju su ten gyvenančiais draugais, kurie man dažnai įdeda siuntinukų ir taip maloniai mane nustebina.

Rašyti komentarą