Choppin’ brokoliai

parašė , 2012-03-10 23:00

Geriausias maisto produktų valgyti sveiką įstaigos yra vaisių ir daržovių. Laikotarpis! Tai yra tai, ir mes visi sutinka su juo. Visi vaisiai ir daržovės turi savo privalumus mūsų kūno ir tai, kodėl žmonės valgyti. Mūsų įstaiga turi specifinius poreikius, kai kalbama apie mitybos ir ji turi būti laikomasi, kad būtų sveika įstaiga. Visos moterys norėtų turėti sveiko kūno, bet dauguma moterų norėtų turėti seksualus instituciją. Taip, kad jiems gali būti tai, jie turi žinoti, kaip rūpintis savo kūno. Ir tai yra per gerai valgyti ir gyvenimo sveiką gyvenimo būdą.
Tinka Fem’rs…Tai fantastinis įdomus maisto penktadienį ir norėjau pabrėžti šio puikius žalia daržovių: brokoliai. Mes visi žinome, ką brokoliai yra ir daug mums valgyti šį daržovių, bet ką žinote apie šį daržovių? Ar žinote, brokoliai nauda? Daugelis žmonių nežino savo naudą. Visi jie žino, kad ji yra daržovių, o tai reiškia, ji yra sveika. Tai gera žinoti, specialiosios išmokos, jūs žinote, kurios turėtų valgyti daržovių.

Čia yra naudą, kurią galite gauti iš brokoliai:

• Apie detoksikacija – išvežimo ir pašalinimo nepageidaujamų priemaišų mūsų kūno

• Sumažinti riziką, širdies problemų

• Vėžio gesinimo

• Mažina lygį cholesterolio

• Gera šaltinį vitaminus A, K ir D

Brokoliai yra nuostabi šaltinis vitaminų, kad padėti įstaigos metabolinės sistemos. Jei jūsų medžiagų apykaitos procesą yra gera, ji bus lengviau jums prarasti svorio, jei tai, ką jūs po. Tačiau, siekiant gauti visų maistinių medžiagų, brokoliai, turite bþti tikri, kad ji yra tinkamai virti. Jei jis gauna overcooked, bus paveikti maistinių medžiagų ir skonį. Čia yra kai kurie priminimai rengiant brokoliai:

• Pašalinti tik plonu sluoksniu koto išsaugoti maistinių medžiagų

• Po išpjaustymo keletą minučių palikti daržovių

• Garų 5 minutes

Arba jūs galite žaliavinio, brokoliai, kuris vis dar tik kaip skaniai.

Negalima tiesiog valgyti daržovių tik, kad jums gali prarasti svorio. Valgyti tai, nes ji yra gera savo sveikatai ir jūsų kūno. Taigi gauti naudos iš brokoliai šiandien! Ir prisiminti dainuoti Dana Carvey daina, kai jums maisto parduotuvė brokoliai.

Daugiau informacijos, galima patikrinti, Home Personal Trainer

Sylvia Nasser yra Long Island Personal Trainer ir veikia daug internete fitneso klases ji padėjo daug moterų, prarasti svorio ir gauti sušvelnintas, žiūrėti daugiau vaizdo jos čia svoris po nėštumo

Rašyti komentarą