Breketai Kaune ir jų privalumai

parašė , 2013-03-30 19:44

Jau daugelį metų breketai Kaune dedami centro odontologijos klinikoje, šioje srityje sukaupusioje ilgametę patirtį. Tikriausiai nė nereikia aiškinti, kas yra breketai. Visgi trumpai – tai nedidelės plokštelės, skirtos atstatyti dantų defektams ir išlyginti kreiviems dantims. Berketais gydomi ne tik kreivi dantukai, bet kartais – ir kreivi žandikauliai. Taip pat breketai padeda išgydyti netaisyklingą sąkandį, dėl kurio sunku kramtyti maistą. Specialistai šias priemones dėti rekomenduoja ne tik dėl estetinio faktoriaus. Pirma, netaisyklingai išdygę dantys greičiau genda, taigi vėliau gali brangiai kainuoti dantų gydymas. Antra, kaip jau minėta, sunkiau sukramtyti maistą, dėl to žmogus gali pradėti skųstis nepilnavertė mityba ir iš to atsirandančiomis pasekmėmis – mineralinių medžiagų bei vitaminų trūkumu.

Breketai Kaune

Ortodontinis gydymas ir breketai Kaune

Trečia, žmogus, kurios dantys netaisyklingai sudygę bei išaugę, gali turėti ir kalbos defektų. Pavyzdžiui, žmonėskurie tarp priekinių dantų turi didžiulį tarpą, dažniau švepluoja, jiems sunku ištarti tam tikrus garsus. Breketai Kaune gali padėti išvengti šių ir daugelio kitų problemų, kurias sukelia kreivi dantys. Dar svarbu išsiaiškinti amžių, kuris tinkamiausias pradėti ortodontinį gydymą. Į gydytoją ortotodontą rekomenduojama kreiptis vaikui sulaukus 7 arba 8 metų – tada, kai jau išdygsta dauguma nuolatinių dantų. Laiku pastebėjus, kad auga kreivas dantukas, gali būti pradedamas formuoti taisyklingas sąkandis ir taikomos ankstyvosios terapijos priemonės.

Žinoma, nedidelius vaikus galima gydyti nuimamomis plokštelėmis, kurias galima dėvėti tik naktį. Pastarosios nėra brangios, vaikai nejaučia diskomforto jas dėvėdami. Nuolatiniai ortodontiniai aparatai dedami vaikams, sulaukusiems 11-13 metų. Tuomet jau išdygę beveik visi nuolatiniai dantys (žinoma, neminint protinių dantų). Tačiau galimybių tiesinti dantis šiandien turi ir suaugę žmonės. Skirtumas vienintelis – suaugusiųjų laukia kur kas ilgesnis procesas. Taip pat svarbu aptarti ir pačias procedūras. Žinotina tai, kad breketai Kaune uždedami jau antrojo-trečiojo apsilankymo pas ortodontą metu.

Daugelis žmonių iš karto po aparatų uždėjimo klausia, kiek laiko reikės tokius aparatus nešioti. Gydytojas breketų dėvėjimo laiką gali pasakyti tik apytikriai. Pavyzdžiui, jei dantukai beveik tiesūs ir reikės patiesinti tik vieną kitą dantį, tuomet aparatus turėsite dėvėti nuo pusės metų iki metų. Kiek sudėtingesniems atvejams taikomas metų-dviejų metų periodas. Na o pačiais sudėtingiausiais atvejais breketais „puoštis“ prireiks nuo dviejų iki trijų metų ir daugiau. Breketai Kaune dedami tiek įprasti metaliniai, tiek ir kitokių rūšių. Beje, naujosios kartos breketai gaminami permatomi arba balti, tad jų burnoje beveik nesimato. Išsirinkti tinkamiausius breketus padės ne tik ortodontas – gali tekti ir patiems pasvarstyti, kurie breketai jums tinkamiausi kainos ir kokybės bei išvaizdos prasme.

 

 

 

Rašyti komentarą