Atgal Į pagrindai su Sodininkystė teminius Kalėdų dovanos (Kalėdinės dovanos)

parašė , 2012-02-24 15:04

Tai oficialiai. Sodininkystė yra naujas Rokenrolas. Dabar yra kad pasenusias vaizdą į pensiją išėjusių žmonių pergalę, linkusios jų uždaroma krūmai ir Amfiladowy iš žolės gaminti puikus vejos samanų kasti. Šiandien Sodininkystė yra madinga hobis, skatinamas palūkanų ekologišką maistą ir sveiką mitybą. Bet kas, turintis sodas, nedidelis atgal kiemas ar žemės su babbling potok didžiulis ir slankiojantis ruožas, yra naudojasi šviežią orą ir patiria žalia naudotis jos kasti ir purenti, gauti ir paršavedę.

Auga savo vaisių ir daržovių yra ne tik įdomus, bet ir produktyvus per. Visai šeimai gauti naudotis namų auginami pasėliai pomidorų ir runner pupelės tiesiai iš gamyklos ir šiltnamiuose, dedama į sodą, daug žmonių auga nuostabų vynuogių, persikų ir kivių per daug
Vaikai yra visada žavisi sužinoti, kaip auga valgomieji produkcija ir yra didžiuotis galutinio produkto. Mes visi skatinami pradėti savo kompostas sąvartas ir įjungti mūsų vejos auginių, kiaušinių lukštus ir Nesuėstas žaliavinio vaisių ir daržovių žinutes į gražioje dirvožemio papildyti mūsų gėlių lovos. Pinigų, kad gali būti išsaugotas, didėjantis savo maisto yra didžiulė. Šį Kalėdų, gydyti nors jums patinka, suteikiant jiems kažkas auga ir puoselėti į išsipildyti. Yra tiek daug labai Kalėdų dovanos visiems, nuo mažiems vaikams, kurie seniai išbandyti savo auginimo įgūdžius, kurie turėjo Žalioji pirštų daugelį metų. Didžioji dalykas, apie Sodininkystė, kad nepriklausomai nuo to, kaip ilgai jūs buvo į jį yra visada kažką naujo mokytis ir ką nors naujo augti.

Egzotinių kambariniai augalai padidinti bet kambaryje, bet nėra teigdamas su tuo, kad jie gali būti gana brangus, bet jei galite išbandyti savo jėgas auga savo rasite, kad jūs turite keletą atsarginių augalų, kurie jums gali atiduoti kaip pristato arba sukeisti su nekantravo kaimyne. Vaikai ir suaugusieji bus būti zafascynowani kad gerai žinoma mėsėdžius augalų, kad laimikio Musė ir spąstų juos savo vakarienė. Augti jūsų pačių Venus skristi spąstai rinkinyje yra viskas, ko reikia sudygti ir auga ant šių nuostabų ir neįprasta tropinių augalų, įskaitant augalų sėklų, kompostas nuosėdų ir Terakota puodai ir viskas, ką reikia padaryti yra pridėti vandens. Jis tikrai yra taip paprasta, kaip kad, Taigi net tie žmonės, kurie niekada nebuvo auginami augalų, visą gyvenimą gali būti stebina savo naują sodininkystės įgūdžius.

Jei jums reikia rasti Kalėdų dovanos kažkas, kas myli maistą, auga ji dovanos langelį Herb sodas bus puikus. Jie gali augti savo Bazilis, laiškiniai česnakai, rozmarinas ir petražolės ir komplekte įeina kokoso diskai ir starter gaudykles, pagaminti iš kokoso lukštai. Jie taip pat bus gauti augalų etiketes, kad painiojama apie kuriems augalų yra, tada visi jie reikia padaryti yra nuolat girdymo, žiūrėti ir laukti, kol jie Pasakų šviežios prieskoninės žolės rodomas jų virtuvės palangės, visi pasirengę pridedama prie jų kulinarijos kūriniai.

Jei jūs praleido keletą valandų dirbame sode, jums tikrai reikia kažkas pareikšti jums puodelio arbatos kas dabar ir vėl į jus vyksta. Cuppa prašome Sodininkystė kelio Pad yra puikus tų laikų, kai jums reikia gauti iki uώdaryti ir asmeninis su tų piktžolių. Išlaidų laiko nuleidimo drėgnu dirvos arba žolės yra nėra smagu, todėl šio kelio bloknote bus įrašyti savo drabužius iš gauti mirkyti taip pat suteikia jums patogiai paviršiaus dirbti.

Sodo Glamuras brightened iki mūsų sodai tokį ilgą laiką. Jie mėgsta sėdėti šalia tvenkinys ir žiūrėti varlės šuolis apie arba paslėpti pagal kriaušių medžių. Vaikų Wielbić juos ir bus meilė dažų jūsų pačių sodas Gnome. Šis gražus mažai kolegų atrodys puikus, kai jis buvo nudažyti šešis ryškiai dažų spalvos su šis rinkinys, kartu su teptuką ir instrukcijos.

Jei žinote ką nors, kas yra tik pradeda su visu Sodininkystė patirtį, mažai sodo patarimų knyga bus puiki Kalėdų dovana. Patarimo profesinės sodininkai apie genėjimo, komposto, auga, sodo planavimo ir kovos su sodo kenkėjus padės joms įveikti problemas, su kuriais jos susiduria. Kalėdų dovanos, pvz., ši naudinga knyga yra puikus už naujai weds ar visiems, kurie tik persikėlė į savo pirmojo namo, bet ji yra puikus tiems, kurie turi gardened amžiaus per. Jiems Kalėdų dovanos paversti savo pirštus žalia šiemet.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie

Rašyti komentarą