Aštuonių rūšių maisto padėti jums išvalykite žarnos ir skrandžio

parašė , 2011-10-13 14:14

Šiandien, yra daug žmonių kenčia nuo aukšto kraujo riebalų, aukštas kraujo spaudimas, ir didelį kraujo cukraus. Tai yra labai kenksmingi žmonių sveikatai. Mitybos ekspertų pažymi, kad žmonės dažnai valgyti kai kurių Vegetarišką maisto produktų, kuriuose galite panaikinti perviršinio aliejus ir riebalus organizme. Iš šių aštuonių rūšių maisto poveikį valymo žarnos ir skrandžio, taip jie gali jus sveiki.

1. Avižų Avižų turi poveikį sumažinti cholesterolio ir kraujo riebalų kiekį. Avižų būti daug tirpių su maistu pluošto, kuris nenurodytas, kiti grūdai, ir šios rūšies mitybos pluošto lengvai sugeria žmogaus kūno. Kas daugiau, avižų yra mažai šilumos, todėl tai yra labai naudinga tiems, kurie nori sublogti. Tuo pačiu metu, taip pat tinka pacientams, kurie kenčia nuo širdies liga, aukštas kraujo spaudimas ir diabetas

2. Kukurūzai Kukurūzai yra daug kalcio, fosforo, geležies, magnio, seleno ir vitamino A, B1, B2, B6, E ir karotinas. Tuo pačiu metu, jis taip pat yra daug skaidulų. Dažnai valgyti kukurūzų gali sumažinti cholesterolio lygis ir sušvelninti kraujagysles. Todėl ji vaidina svarbų vaidmenį, prevencijos ir gydymo tulžies pūslės uždegimas, gallstones ir diabetas.

3. Svogūnai ir česnakai svogūnai yra alliin ir sieros junginiai, kurie gali padėti ištirpinama Trombas. Svogūnai beveik yra be riebalų, jis gali slopinti cholesterolio, sukelia labai riebus dietos kilimas. Tuo pačiu metu, jis taip pat gali padėti pagerinti aterosklerozė. Česnakų galima ne tik sumažinti kūno serumo cholesterolio kiekį, bet taip pat galite neleisti kraujo krešulių.

4. Batatai Batatai esančių baltymų gali užkirsti kelią riebalų iškritų, širdies ir kraujagyslių sistemai, išlaikyti kraujo indo elastingumas, užkirsti kelią arteriosclerosis, sumažintas nusėdimas poodinių riebalų, siekiant išvengti nutukimo. Batatai yra daug dopamino, kuri plėsti kraujo indo ir pagerinti kraujotaką. Be to, batatai gali pagerinti žmogaus kūno virškinimo funkcija. Jei kenčia nuo nevirškinimas, valgyti kai kurių Batatai, kurie gali padėti pašalinti požymio.

5. Saldžiųjų bulvių saldžiųjų bulvių turi daug sveikatos priežiūros poveikio žmogaus organizmui, pvz., sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, palaikymo rūgšties-base balanso kraujo, vėlesnis senėjimo procesą, užkirsti kelią ir kovoti su vėžiu. Tuo pačiu metu, saldžiųjų bulvių yra labai sumas su maistu pluošto ir pektino, kurie gali išvalyti žarnyno trakto. Jums gali valgyti kai kurių saldžiųjų bulvių pusryčiai kiekvieną rytą, kuri yra ne tik labai maistingą, bet taip pat galite išvalyti toli toksinų ir atliekos, jūsų žarnos ir skrandžio.

6. Raudona jujube, valgyti daugiau raudona jujubes gali pagerinti Antioksidantai galimybę ir imuninės galimybė savo kūno, ir taip pat labai veiksmingai sumažinti cholesterolio ir trigliceridų kraujyje. Todėl, jujube yra ne tik pats geriausias maistas praturtinti kraujo, bet taip pat sumažinti jo riebalų kiekį.

7. Głogowy Głogowy gali sustiprinti ir pritaikyti miokardo funkcija, skatinti judėjimo amplitudės skilvelis ir atrium, taip pat padidinti kraujotaką. Kas daugiau, ji gali taip pat sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje lygį ir skatinti metabolizmo riebalų.

8. Obuolių Apple yra daug pektino, kuri turi sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Tuo pačiu metu, jis taip pat yra kalio, kurios gali panaikinti perviršinio natrio druska, o kūno didelį kiekį. Jei jūs nuolat valgyti obuolių kiekvieną dieną, ji bus labai naudinga išlaikyti pusiausvyrą kraujo spaudimas ir kraujo riebalų

Rašyti komentarą