Ar galėtumėte naudoti ėriukų odos prezervatyvus?

parašė , 2019-05-22 10:51

Nuo dygliuotų, aromatizuotų, iki švytinčių tamsoje ir spalvotų, prezervatyvų yra įvairių rūšių, todėl mes iš tiesų esame išlepinti pasirinkimų įvairove, savo keistiems poreikiams. Bet šiuose visuose pasirinkimuose yra dvi kategorijos, remiantis medžiaga, ty. lateksas arba ėriukų oda . Taip, Jūs perskaitėte teisingai – Ėriukų oda. Jūs turbūt manote, kad nėra įmanomo būdo užsimauti bet ką, kas pagaminta iš ėriuko odos, ar bet kurios avies dalies. Nusiraminkite, mes Jums papasakosime. Toliau trumpai apibūdinama viskas, ką reikia žinoti apie ėriukų odos prezervatyvus.

Kas yra ėriukų odos prezervatyvas?

Ėriukų odos prezervatyvai dažnai vadinami „natūralios odos prezervatyvais“, tačiau teisingas pavadinimas yra natūralus membraninis prezervatyvas. Šie prezervatyvų tipai yra pagaminti iš ėrienos intraperitoninio maišelio – tai maišelis, prijungtas prie mažosios ir storosios žarnų jungties.

Puiki alternatyva žmonėms alergiškiems lateksui

Kadangi jie yra pagaminti iš natūralios medžiagos, jie tikriausiai yra geriausia alternatyva tiems, kurie turi alergiją lateksui . Viso gero latekso niežuliui ir deginimo pojūčiui!

Pajuskite magija

Jeigu Jūs norite daugiau natūralaus pojūčio , tuomet šie prezervatyvai yra geriausias Jūsų variantas.
Jie taip pat perduoda daugiau šilumos nei latekso prezervatyvai dėl savo akyto pobūdžio.

Lubrikuokite

Ėriukų odos prezervatyvus galima naudoti su visų tipų lubrikantais, net ir aliejaus pagrindo, kurių negalima naudoti su latekso prezervatyvais. Lubrikantai padeda seksą padaryti dar malonesniu.

Saugo gamtą

Greičiausiai Jūs negalvojate apie gamtą, kuomet pradedate mylėtis, tačiau nepakenktų žinoti, jog prezervatyvai iš latekso yra biologiškai skaidomi. Nors latekso prezervatyvai taip pat yra biologiškai skaidomi, kai kuriuose prezervatyvuose yra kitų, neskaidomų medžiagų. Todėl motina žemė Jus labiau mylės už ėriukų odos prezervatyvus.

Rašyti komentarą