Ar Durex – tikrai geriausi prezervatyvai?

parašė , 2020-09-11 16:59

DurexTinkama apsauga sekso metu suteiks Jums kur kas daugiau malonumo. Svarbiausia rasti gerus sargius, kurie tikrai puikiai atliktų jiems skirtą funkciją, galiausiai, garantuotų, kad būsite apsaugotas ne tik nuo lytiškai plintančių ligų, tačiau taip pat ir neplanuoto nėštumo.

Ypač dažnai giriami Durex, kurie jau ne vienerius metus vadinami geriausiais sargiais iš visų. Kodėl? Pasiūla plati, tad natūralu, kad norisi naudotis geriausius.

Pateiksime kelis aspektus, kurie dažniausiai padeda įvertinti, jog Durex – patikimas pasirinkimas kiekvienam.

1. Pirmiausia siūlome įvertinti dydžių pasiūlą, kuri rinkoje – labai plati. Labai svarbu, kad kiekvienas vyras dėvėtų tokius sargius, kurie tinka pagal jo lytinio organo dydį. Tik tokiu atveju sargiai gebės atlikti jiems skirtą funkciją.

2. Taip pat galima rasti sargius, kurie ne tik suteikia apsaugą, tačiau taip pat ir padeda jaustis kur kas geriau. Tokie sargiai su papildomo malonumo funkcija – labai vertinami ir tuo pačiu labai džiugina. Jie dažniausiai suteikia daugiau malonumo moterims, tačiau kai jos jaučiasi gerai – maloniau ir vyrams, tiesa?

3. Sargiai gali būti ne tik lateksiniai, tačiau pagaminti ir iš kitų medžiagų. Tai puikus pasirinkimas tiems vyrams arba toms moterims, kurie yra alergiški lateksui. Būtent Durex gali pasiūlyti tokius sargius.

4. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad sargių storumo pasiūla taip pat kinta. Nuo labai plonų, kurie neužima daug vietos iki storesnių, kuriuos dažniausiai renkasi poros pirmų kartų metu. Juk norisi, kad apsaugos būtų kuo daugiau, tiesa?

5. Džiugina ir tai, kad prezervatyvai gali būti labai skirtingų skonių bei spalvų. Tai sekso metu suteikia daugiau žaismingumo.

6. O kaip patikimumas? Juk sekso metu svarbiausia atsipalaiduoti, tad tik tokiu atveju, kai žinoma, jog sargiai jau daugelį metų vadinami kaip vienas patikimiausių pasirinkim ų džiugina, tiesa?

Geri prezervatyvai suteikia galimybę visiškai atsipalaiduoti ir tuo pačiu sekso metu pajusti kuo daugiau malonumo. Svarbiausia juos pirkti patikimose prekybos vietose. Tokiu atveju galite būti tikras, kad jie Jums našiai tarnaus, galiausiai, kad tikrai gebės apsaugoti. O juk tai ir yra didžiausias ir svarbiausias poreikis.

Rašyti komentarą