5 Poveikio geros mitybos

parašė , 2011-10-24 17:50

Geros mitybos poveikį kūno matomi kaip mityba poveikis kūno. Skirtumas yra, kad prasta mityba gali sunaikinti kūno, geros mitybos tik palaiko ir stato institucija. Todėl geriausia tikslas gyvenime yra skatinti gyvenimo būdo, išlaikyti sveiką mitybą. Tai veda prie daug teigiamų dalykų, įskaitant penkias pasekmės geros mitybos.

5 Poveikio geros mitybos

Tai apima geriau mokymosi ir tinkamai pH balanso stabilizuoti ir reguliuoti kūno sistemas, tokias kaip kraujo spaudimas, audinių atstatymo, kūno audiniuose ir išlaikyti tinkamą funkcija cukraus kraujyje lygio

2 Išlaikyti sveiką svorio
Tai apima tinkamą kraujo spaudimas, mažiau tikėtina, kad leisti ligų, pavyzdžiui, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligos

3 Ligų prevencija

Tai apima vėžio, audinių ligos, kenkėjų invazijos, bakterinių infekcijų prevencijos

4 Pereiti išilgai gera baze ateities kartoms

Vaikų sveikos, imuninės sistemos, sveiką kūdikį

5 Suteikti įtempių

Sumažinti narkotikų šalutinį poveikį, stiprinti imuninę sistemą, palaikyti taiką ir susidoroti strategijas

Jei jums patinka šios 5 poveikį geros mitybos, esate savo būdas geriau įstaigai, į sveikesnes ji bus tinkamai veiktų su situacija.

Raktas į gera mityba yra reguliariai išvengti perteklius. BalanceFood vartojimo tarp pagrindinių grupių, ir valgyti atitinkamas sumas. Jums reikia baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminų, mineralų, pluošto ir kitų maistinių medžiagų, pusiausvyrą. A multivitamin gali būti naudinga, jei jūs nesate apie savo maistą, bet nėra jokių pakaitalų, valgyti tinkamai. Vanduo yra būtinas dėl organizmo funkcijų, maistinių medžiagų judėjimas į langelius ir atliekų tvarkymo.

Gauti ir atlikite standartinės dienos maisto piramidės ir rekomenduojama su maistu norma (RPN) ofby vyriausybės. Tai yra amžius, atitinkamai, pakoreguota kaip mitybos poreikius keisti kaip asmens amžiaus.

Šis piramidės yra visą maisto produktų grupėms: kalorijų, angliavandeniai, riebalai, baltymų, ląstelienos, vitaminų ir mineralų ir yra sąrašai, žolės ir antioksidantų, kurie yra naudinga sveikatai.

Be amžiaus, įstaiga yra mitybos poreikius keisti su narkotikų ar ligų ir sąlygas įstaigos galimybę daryti įtaką arba trukdyti šių requirementsAbsorption ar absorbcijos maisto maistinių medžiagų.

Yra daugiau kaip 5 poveikį geros mitybos, tačiau šių pereiti ilgą kelią, kad pradėti sveiką gyvenimo būdą, jei jūs žiūrite. Beje, jei jūs galite ne atkreipti dėmesį, jūs turėtumėte geriau dietos! Išvengti per daug saldainiai ir labai rafinuotas maisto produktams, nes bakterijų franšizes, kad net mirtį, jei paliko nepatikrintų (Candida) gali sukelti. Suteikiant teisę kuro (maisto), savo kūno, įjunkite onfunction optimaliai tvarkaraštį, išlaikyti sveiką, laimingas ir gera metus ir metus, pratęsiančius naudą kitos kartos.

5 Poveikio geros mitybos

Moko mane kaip lentų mėgintuvėlį. Trukmė: 3.18 min.

Rašyti komentarą