Vitaminas Papildymas jums naminiams gyvūnėliams

parašė , 2011-11-09 21:18

Tiesiog kaip ir žmonėms privatumo didinimo technologijos taip pat turi subalansuotą ir maistingus maisto sveiką gyvenimą. Bet ne visi būtini maistinių medžiagų yra supakuota naminių gyvūnėlių ėdalo, tokiu būdu jūs galite teikti naminių gyvūnėlių papildų įveikti vitamino trūkumo, privatumo didinimo technologijas. Kaip mes turėtų patikrinti su mūsų gydytojai prieš priimdama maisto papildų, taip jums, kaip savininkψ patikrinti su veterinarijos gydytoju prieš priimdama sprendimą dėl vitamino priedas už savo augintiniai.

Esminių vitaminų, savo augintiniai:

Vitaminai skirstomi į dvi tirpus riebaluose ir vandenyje tirpių. Riebalų tirpstančių vitaminų kiekis: tirpus riebaluose vitaminų įtraukti A, D, E ir K, nes jos yra tirpus riebaluose ir yra absorbuojama iš virškinamojo trakto įstaiga
Naminių gyvūnėlių įstaiga naudoja tulžies rūgščių absorbuoti riebaluose tirpstančių vitaminų kiekis. Jei šių vitaminų absorbuoja įstaiga saugo juos kūno riebalų. Kai energijos formoje reikalaujamą įstaiga priima juos iš saugojimo taip, kad jį naudoti. Riebaluose tirpstančių vitaminų kiekis, kad saugomi instituciją perteklius gali sukelti į įvairių šalutinį poveikį.

Vitaminas A – yra vitamino, kad yra reikalinga konkrečių metabolitas, tinklainės į šviesą sugeriančios molekulės nuskaitymas, tai būtina maža šviesos ir spalvų matymo formos akių tinklainės. A vitamino taip pat veikia labai skirtingų vaidmenį, kaip negrįžtamai Oksiduotas retinolio, žinomas kaip retino rūgšties, kuri yra svarbus hormonų-kaip augimo veiksnys epitelio ir kitų langelių forma.

Vitamino D – pagrindinis geros dantų ir sveiki kaulai.

Vitaminas E – turi anti-oxidant savybių, būtinas bendras augimas.

Vitaminas K – šis vitamino padeda išvengti kraujo krešėjimo vandenyje tirpstančių vitaminų kiekis: B komplekso ir vitamino c yra abiejų vandenyje tirpaus vitaminų. Šių vitaminų lengvai absorbuoja kūno. Šių vandenyje tirpių vitaminų yra lengvai išmesti iš naminių gyvūnėlių įstaiga, todėl svarbu nuolat tiekimo.

Vitaminas C – kolagenas yra sintezės vitamino c naminių gyvūnų organizme, labai svarbu augintinio kaulų, dantų ir dantenų.

B komplekso – susidarymą raudonųjų kraujo kūnelių, bendras augimas privatumo didinimo technologijas, būtina gaminti antikūnus.

Gamtos Pet vitamino c tablečių, Pet: rekomenduojama paros Vitaminas Papildymas naminiams gyvūnėliams.

Fizinis Pet vitamino c tabletės yra galingas Anti-–oxidant, kurie neutralizuoja kenksmingų laisvųjų radikalų, teršalų ir toksinų, kurie gali sukelti įvairių ligų. Ji vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį didinant gyvūno kūno imuninę sistemą ir kovoja nuo infekcijos. Jis yra vienas iš labiausiai rekomenduojama Vitaminas Papildymas ekspertų. Šis fizinis naminių gyvūnėlių vitamino c planšetinio kompiuterio taip pat padeda skatinti geležies absorbcijos į organizmą.

Išteklių saitų Pet Meds

Naminių gyvūnų sveikatos leidinio

Naminių gyvūnų sveikatos priežiūros

Rašyti komentarą