Valymas jūsų įstatymo HCG mityba

parašė , 2011-12-23 17:02

Kodėl pereiti prie ekologiškų maisto produktų dėl HCG dietos?

Darant sprendimą prarasti svorio dėl HCG mitybos, taip pat yra priėmimo sprendimą gauti sveiką. Dalis Bwyta’n iach – pereiti prie ekologiškų maisto produktų, jei įmanoma. Yra nemažai priežasčių valgyti ekologiškų maisto produktų.

Ekologiškų maisto produktų turi Nr dirbtinis sudedamųjų dalių.

Ekologiškų maisto produktų yra tankus ir sveikiau nei maisto produktų, kurie nėra auginami ekologiškai maistinių medžiagų.

Galite išvengti nemalonus pesticidų poveikis. Tradicinio ūkininkavimo naudoja įvairių cheminių pesticidų, kad palikti likučių maisto produktai.
Nėra antibiotikų arba hormonų, naudojama sertifikuota ekologiškuose maisto produktuose.

Augalai, auginami ekologiškai niekada yra genetiškai modifikuotas (GM.)

Ūkių, kurie yra sertifikuoti organinių pagamintų produktų turi laikytis griežtos gaires ūkininkavimo praktiką. Jie reguliariai tikrinami siekiant užtikrinti, kad šių gairių bus laikomasi.

Ekologinės žemdirbystės yra humaniškas gyvūnų. Sveiki gyvūnai gaminti sveiką mėsos.

Ekologinės žemdirbystės yra daug geriau aplinkai nei tradicinių ūkininkavimo.

Svarbus maisto produktus pirkti organinių

Obuoliai – jie yra įmirkoma pesticidai. Organinių obuoliai yra viršuje maisto pasirinkimu dėl HCG dietos.

Žaliosios pupelės – per 60 įvairių pesticidai naudojami juos!

Žalia ir raudona bell pipirai – šių brangakmenių, yra visiškai vitamino C, bet taip pat visiškai pesticidų, jei nebuvo auginami ekologiškai.

Bananai – bananai turi labai trumpą galiojimo laikas. Todėl jie yra prisotinta su cheminių medžiagų.

Braškės ir žemuogės – pirkti organinių, kai jie per sezoną ir sušaldytos organinių per ne sezono metu. Kitos HCG dietos mėgstamiausia.

Persikų – parankinį vasarą! Taip pat jie nelegaliai taikomos pesticidų didžiausios sumos.

Vyšnių – Yum! Pirkti organinių, nes tradiciškai auginami vyšnios yra užlietų pesticidų naudojimo.

Abrikosai ir vynuogių – jei negali pirkti organinių, pirkti gerą vaisių ir Vegetaras vienam skalbimui gerai išplaunama prieš valgant.

Salierų – Sad pranešti, kad šis puikus Vegetaras taip pat apipurškiami nemalonus pesticidų. Organinių salierai yra puikus pasirinkimas dėl HCG dietos.

Agurkai – jūsų agurkai prarado savo apeliacinį skundą? Tai tikriausiai, nes jie buvo užgesinti pesticidais, taip pat. Jie yra kitoje HCG dietos kuokšteliniams, taigi pirkti organinių.

Sojų pupelės – atlikti savo namų dėl šių grožį. Dauguma jų yra genetiškai modifikuota. Šie kūdikiai turi herbicidas, spliced į jų DNR. Nesvarbu, kiek jums plauti juos, kad pesticidų skanerem ir jums bus valgyti ji.

Kūdikių maisto – kūdikiams yra labiau linkusios į cheminių medžiagų

Pasikėlimas sveikatos centras Dr Julie Marchiol toliau advokato Dr. Simeons mokslinių tyrimų. Ji mano, kad jo metodai, ir stengiasi padėti tiems, kuriems reikia pasiekti svorio netekimas ir sveiką gyvenimo būdą

Rašyti komentarą