Šri Prakaš Nimishamba Devi šventyklos – šventa vieta už induistus visame pasaulyje

parašė , 2011-10-03 09:08

Bengalūras yra įdomi vieta būti, istorinių ir sparčiai vystosi į a finansų ir ji koncentratoriaus Indijos. Jos naktinės pramogos sako, kad tarp geriausių tautos, Dievo maisto ir draugiškų žmonių. Sveikos mišinys praeities tradicijas ir naujas amžiaus mąstymo galima rasti Bengalūras. Kaip tauta, kad gimė seniausių religijos pasaulyje – Induizmas, jos gyventojų dauguma priklauso tą tikėjimą. Daugelis žmonių iš viso pasaulio į Indiją Nagi kelionės į šventąsias vietas daug šventa svetainių.

Turistams, kurie, pavyzdžiui, nieko geriau nei į absorbuoti kultūros, vizito į daug šventyklos ir religinių vietų aplink Indija yra idealus. Bengalūras yra pagrindinis daugelio populiariausių šventyklos Indijos ir vienas tokia vieta yra Šri Prakaš Nimishamba Devi šventyklos
Kitas populiarus religinių vietų aplankyti yra, ISKON Šri Radha Krišna Chandra šventyklos, The Potter namas krikščionių stipendijų bažnyčia, Nandi šventyklos, St.Mark’s katedra, Savandurga ir Shiv Mandir šventyklos.

Šri Prakaš Nimishamba Devi šventyklos svarbą yra dievybė, kurie yra garbino. Kaip ponas Šyva žmona ir deivės Parvathi inkarnacija, Šri Prakaš Nimishamba sako atleisti žmonių jų problemas ir rūpesčių per kelias minutes. Jei jums būtų pažodinis vertimo, “nimishamba”, tai reiškia per minutę.

Nurodyti kaip Dievo motinos, yra daug šventyklų aplink Indijos, kuri yra skirta jai. Šventyklos Bangaluras atidarytas nuo 6 ryto iki 8.30 naktį. Kartu su Dievo motina, dešimt kitais Dievais taip pat galima rasti – Viešpats Moukthikeswara, Šri Prakaš Chakra, Šri Prakaš Siddhi Vinyaka, Mundini, Šri Prakaš Lakšmė Narayana, Šyva Bhaskara, Šri Prakaš Anjaneya ir Šri Prakaš Dakshina Murthy.

Hindu šventyklos grožio yra begalinis išsamiai ir intricacy statulos ir dievybių. Spalvinga pobūdžio, šventyklos yra dvasinio vietą, kad bus Dźwigać net labiausiai Neatsargių dvasia.

Ieškote 5 žvaigždučių viešbutis Bengalūras? ISTA Bengalūras yra prabangus viešbutis Bangaluras, kad yra arti įdomių pirkinių vietose ir vietų vienodos svarbos verslo kelionės yra arti daug įmonių. Siūlo dech nuomonės Ulsoor ežero, šiame viešbutyje svečiai bus Išlepinti pasirinkimo.

Rašyti komentarą