Spuogai maisto – valgyti sveiką maistą atsikratyti Acne

parašė , 2011-10-23 14:24

Spuogai gali būti sukelta beveik nieko, jūs galite įsivaizduoti. Daugelis žmonių mano, kad žmonės su spuogai problema yra linkę į jį, ir jie negali plauti savo veidą teisingai. tai yra labai toli nuo tiesos, ar asmuo turi geros higienos įpročius, ar ne. kai kurie mano, kad valgyti daug cukraus dietos bus tikrai spuogai išpuolių. tai užtikrinti yra kitu atveju, jei jie nėra teisinga, nes daug mokslinių tyrimų buvo atliekamas siekiant paneigti tą sąvoką. turėtų vietoj žinote tiesa už mitas, kad bus sukelti klaidingas spuogų gydymas.

Spuogai gali būti sunku paaiškinti, susijusių su neįprasta uždegimą ir blokuojamų plaukų folikulus kaip bakterijos pradeda daugintis per odą užkrėstoje zonoje. Yra išorės veiksnių, pvz., paveldimumo, stresas ir aplinkos veiksnių įtakos problema žinoma
Tai yra priežastis, kodėl jūs turite tvirtą kontrolę spuogai ir kitų odos sutrikimas, kad gali sukurti visą gyvenimą kančių problemą.

Junk maisto ir soda pop padidės galimybζ gauti spuogai. nėra jokios galutinės išvados tai bet bendrąja prasme turėtų jus įspėti, kad valgyti per daug saldaus maisto bus sukelti jūsų hormonų, svyruoja. Tai bus jėga kūno over-produce odą aliejų, kurie ilgainiui sukelia odos defektų. Jis tiesiogiai neturi sukelti spuogai, bet ji netiesiogiai skatinti odos sutrikimas. Yra vitaminų ir mineralinių, kad bus puikus papildymas padėti išlaikyti spuogai nuo jūsų. Jis neabejotinai bus geresnis pasirinkimas nei valgyti junk maisto ir soda pop.

Yra teigiamas ryšys tarp maisto, valgyti ir jūsų hormonų pusiausvyros. Y gali kontroliuoti ir atsikratyti spuogai per kelias dienas, kol jūs galite valdyti jūsų dietos. Jūs turite teisę kontroliuoti spuogai ir kitų panašių odos problemų, gali būti. Bandyti išvengti augalinio aliejaus, nes jis sukelia Cistinė spuogai, kurie gali augti suaugusių spuogai, kad gali būti labai skausminga. Augalinis aliejus yra lengvai pakeisti. Galite naudoti saulėgrąžų aliejaus ir kitų šviesos aliejaus, kad bus galima imtis be sukelia problemų su jūsų odos.

Tai tiesa, kad kai kurie maisto gali sukelti spuogai išpuolių, tačiau nėra tvirtą įrodymų, kad vienos konkrečios rūšies maisto bus sukelti spuogai protrūkių visiems. spuogai problema nebūtų susijęs su bloga higienos, bet jums turėtų laikyti save švarus su lengvu skalbimo bent du kartus per dieną. Ne per daug plauti jūsų odos ir don ' t plauti jūsų odos energingai, kurie gali dirginti odą ir padaryti jį blogiau.

Jei jūsų spuogai dar hasn ' t, po keletą bando su kitų būdų, pagerėjo pabandykite spuogai tirpalo dabar. Gydytojas ’ s recepto gali būti gana brangus. Sužinokite, kaip gauti geriausią gydymo nemokamai arba labai nebrangi būdas išgydyti spuogus. Daugiau informacijos, apsilankykite >

Rašyti komentarą