Psichikos faktorius antsvorio

parašė , 2011-10-02 17:27

Šio straipsnio tikslas – aptarti psichologinius aspektus, žmonių su antsvoriu, rodyti viršsvorio ir emocinės sutrikimai, su kai kurių tyrimų apie mechanizmus reguliuoti maisto suvartojimo įtaką santykiai: apetitas ir badas apie nerimo sutrikimus, kūno vaizdą ir seksualumą viršsvorio, tai rodo psichodinaminė požiūrį į psichologinio ir pertekliaus svorio dinamikai.

Santrumpų:

Šiame straipsnyje yra The tikslas aptarti šio psichologinius aspektus per svorio, nurodant ryšį tarp the per svorio ir emocinės sutrikdymų, pateikti kai kurie tyrimai dėl The įtaką maisto reguliavimo mechanizmų: badas ir apetitas dinamiką, Proposing svorio ir dinamišką psichologija yra psichologinį požiūrį į lankomumo masės padidėjimas.
Psichikos faktorius antsvorio: dėl jos didėja ir didžiulis pasekmes vienas iš svarbiausių susirūpinimą šiame naujame amžiuje ir visuomenės sveikatos klausimų yra antsvorį. Labai svarbu, kad sveikatos priežiūros specialistams būtų parengti nustatant pagrindinius aspektus, kad šie veiksniai, veikiantys teigiamas žingsnis link geriau gyvenimo stilių.

Mes galime pasakyti, kad viršsvorio yra pernelyg nusėdimo riebalų į poodiniais audinių. Tačiau skirtumas tarp normalus ir antsvorį yra savavališkas, būtų protinga apsvarstyti kaip matuoti turi įtakos fizine ir psichologine sveikata ir gyvenimo trukmė sumažinama su svorio. Naujausi tyrimai turi pabrėžti fiziologinius, psichologinės ir socialinės sąlygos, susijusios su didelio svorio.

Psichodinaminė požiūris antsvorio gydymo:

Žodžiu ir niewerbalnego reikia pripažinti kaip labai svarbu turėti prieigą prie simbolinę visatos. Ligos turėtų būti žiūrima ne kaip nebūtinai neigiamas dalykas, bet kaip tai ženklas, kad peradresavimo gyvenimo. Tokiu būdu, per šio požiūrio siekiama susieti mąstymo, jausmas ir daro. Ji ne tik siekia įpročiai pokyčių, tačiau konflikto plėtros ir gydymo dėmesio yra sprendžiant problema priežastis, o ne simptomai išaiškinimas.

Šis požiūris atitinkamą metodologiją turėtų būti vienas, kad apima metodus, kurie veda į atspindys gyvenimo istoriją, kiekvienas ir savarankiškai, ir socializacijos ir dirbti su savo įvaizdį. Tai mes naudoti metodus, skatinti įstaigos spontaniškai, savarankiškumo, įveikti iššūkius.

PABRĖŽDAMOS, kad labai svarbu pabrėžti dλl bendrininkavimo ir galimybę keistis patirtimi ir nurodytos grupės susitikimai. Jausmas, kad padengs grupės darbas gali būti stipri parama siekiant tikslų pasiūlyta programa ir padidina leistiną pakeisti įpročius, pavyzdžiui, mitybos ir fizinės veiklos.

Išvada:

Psichologinė priežiūra, gydymo siekiama gydymo asmens ir antsvorio yra jau pripažintų mokslo ratą ir vertinti kaip būtina, nes ji leidžia apdorojimas sumažinamas ne vien svorio. Asmeniui, kuris turi antsvorį turi be to antsvorį įstaiga, jausmus, konfliktų, didelę praeityje ir svajones. Kai šie elementai nebuvo atsižvelgta į gydymo, asmuo gali net prarasti svorio, tačiau prarasti galimybę perimti nuosavybėn, jo kūną, suprasti, kad liga yra kalba, kurį įstaiga naudoja denonsuoti kiekvieną kartą, kai kūnas ir protas eiti kartu.

>

Rašyti komentarą