Pašalinti streso ir pagerinti savo sveikatos ir fitneso

parašė , 2012-01-29 18:59

Prasta sveikata įpročius, kartu su stresinėje gyvenimo gali prisidėti prie pernelyg didelio dilimo ant kūno, įvairių sveikatos problemų ir prastos gyvenimo kokybę. Šio straipsnio tikslas yra šviesti apie sveiką gyvenimo būdą, galima pasiekti ir išlaikyti fizinę ir psichinę gerai savijautai paradigma. Pagrindinis dėmesys skiriamas streso ir gyvenimo valdymo, siekiant padėti jums pasiekti savo gyvenimo tikslu.

Dažniausiai padidėjusio streso lygio simptomai:

Pratęstas poveikio pabrėžti padidėja rizika viską iš širdies ligos, nutukimas ir infekcijos nerimo sutrikimus, depresija ir atminties.
Dažniausiai blogos sveikatos įpročius simptomai: pradedant nuo įvairių ligų, per anksti senėjimo, dažnesni traumų, psichikos ir emocinę sutrikimai ir prasta apskritai gyvenimo kokybės.

Sveiko gyvenimo paradigma komponentai:

Naudotis: Būtina padaryti kai kurie naudojasi kiekvieną dieną. Skatina apyvartą ir širdies plaučių, raumenų ir kaulų ir nervų sistemos nauda. Pasirinkti veiklą mėgautis ir atlikti be didelių apribojimus. Pavyzdžiai: pėsčiomis, dviračiu, sunkioji, joga, tai chi, plaukimo, žygiai, ir tt..

Tinkama mityba: “Jūs esate ką valgyti”. Tinkama mityba yra būtina sveiko proto ir kūno. Yra svarbu laikytis yra tinkama mityba programa idealios kūno masės ir išlaikyti fizinę ir psichinę gerai savijautai. Ne gauti sugautų naują ŽTTD ir mitybą. Valgyti gerai subalansuotas maistas.

Tai / kūno sąmoningumo: labai svarbu žinoti apie save ir savo aplinkai žalos prevencijos ir sveiką gyvenimo būdą.

Išvengti pavojingos veiklos / įpročių: išvengti rūkyti (stuburo disko problemų, be kita ko padidėjusi rizika), alkoholio, narkotikų ir t.t… Svarbą išvengti pavojingų veikla gali neturi būti daugiau kaip pabrėžė. Anksčiau ar vėliau, su jumis pasivyti savo prastos įpročius.

Miego: “miego yra motinos gydymas”. Pakankamai miego yra svarbus ir tinkama. Ketina lovoje, ir anksti kilti, bus jums suderinta su pobūdžio ritmas. Jei jūs einate prieš pobūdį, yra prarastas.

Tinka sušvelninimas yra būtina turėti laiko atsipalaiduoti ir išskleisti. Laiko atsipalaiduoti ir tai ko jums patiks. Kad būtų galima papildyti protiškai bei fiziškai.

Meditacija / streso valdymo: šiame pasaulyje, hiper over-stimulated mūsų meditacijos svarbu visiems. Nebūtinai dėl dvasinio priežasčių, bet mums suteikti laiko suvirškinti mūsų mintis, emocijas ir jausmus. Protinių, emocinių ir psichologinės gerovė yra svarbu medituoti kasdien.

Reikia ryšius: greitai besikeičiančios pasaulio, šiandien yra užpildytas spragas ir trūksta paramos tinklus. Labai svarbu mums skatinti ir darbo link pastato didelė parama tinklų susideda iš šeimos ir draugų. Mes yra pagrindinė mūsų gyvenimo tikslui pasiekti.

Ši informacija yra skirta tik švietimo tikslais. Prašome konsultuotis su jūsų gydytojas, fizioterapeutas ar sveikatos specialistas prieš pradedant reabilitacijos programa, sveikatos ar fizinės būklės.

Manu Kaila yra fizioterapeuto / išgirsti Herbalist fone naudotis mokslo. Jis turi 14 metų patirtį padėti pacientams atkurti greičiau gydymo traumų ar skausmo, ir pasiekti optimalią fizinę būklę. Jis specializuojasi naudojimą augalinės medicinos gydyti jokių traumų, fizinė terapija. Manu turi didelę patirtį, gydyti sportininkų su žemas nugaros skausmas, Ischias, taip pat traumų ir kaklo skausmas, kelio, pečių ir klubų. Manu yra skausmas žalos atkūrimo specialistas.

Lisa Beverley rašo labai informatyvus ir ištirti straipsnius galutiniams vartotojams apie įvairias sveikatos priežiūros temas, įskaitant teisės gynimo priemonių, sveikatos ir fitneso, mityba, lieknėjimą, svorio produktų, Kultūrizmas papildų ir dietos patarimai.

Vienas atsakymas į “Pašalinti streso ir pagerinti savo sveikatos ir fitneso”

  1. Aistė says:

    Stresą bei įtampą sportas labai padeda nuimti. Pati, po varginančios darbo dienos, neseniai pradėjau lankytis sveikatos sporto klube Vilniuje ir jaučiuosi žymiai geriau.

Rašyti komentarą