Nutukimo chirurgijos ir sveiką & laimingas gyvenimo būdo

parašė , 2012-03-31 11:52

Nutukimo chirurgijos ir sveikas & Happy gyvenimo būdo labai antsvorį gali sukelti skaičiaus ypatingos svarbos ir medicinos sąlygos jų gyvybei, bet su nutukimu operacijų iš kvalifikuotas ir rūpestinga medicinos specialisto, yra viltis. Dr Wade Barker atliko daugiau nei 2500 sėkmingai bariatric nutukimo chirurgija procedūras. Jo patirtį neapsiriboja ką jis daro į veiklos kambario, bet taip pat apima buvo konsultavimas, pacientų, kuriems reikia informacijos ir motyvacija, kad sveiko gyvenimo būdo sprendimus, juda į priekį. Dėl nutukimo bariatric chirurgija gali ateiti daugelyje formų. Barker yra kvalifikuotų, penkios dažniausios procedūrų: JUOSMENS juostos, REALIZE juostos, sleeve gastrectomy, apeiti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos jungiklis operacijų. Priklausomai nuo to, kad Pirmosios konsultacijos su Dr Barker, viena iš šių maršrutų gali būti nustatytas akcijų pacientui

Barker, valdyba, sertifikuota profesinės su Amerikos chirurgijos valdyba, specializuotų nutukimo operacijų už didžiąją savo karjerą. Praktikuojančių iš Dalasas/Fort Worth plotas, jis yra žinomas visoje valstybės Teksasas ir apskritai šalies už savo patirtį, kai kalbama apie pacientų rengiantis bariatric nutukimo chirurgija, atlikti pati operacija ir padedant jiems prisitaikyti prie gyvenimo po operacijos siūlant savo paramą sveiką gyvenseną. Jo nutukimo chirurgija centro vietas, Dallas ir Dallas pripažinti pacientų iš viso regiono, kurie yra pavargę prarasti kovos su nutukimu. Daugelis iš šių pacientų, nutukimo operacijų yra paskutinės vilties barstančių riebalai ir ginantis savo gyvenimo kokybę.

Kaip asmenų kova su jų svoris, sąlygas, pavyzdžiui, širdies liga, diabetas, tam tikros formos, vėžio ir astma, galima būtų labai sunku funkcija. Jeigu nepatikrintų, nutukimo gali net sukelti mirtį. Laimei, Barker ir jo darbuotojų medicinos specialistų, kurie apima ir registruotas slaugytoja, naujų pacientų konsultantas, treniruoklių salė/fizinio tinkamumo koordinatorius, Pre-Determination ir draudimo koordinatoriai, ir Nutritionist, gali padėti pamatyti savo svajones per taptų realybe, siūlo sveikesnio gyvenimo patarėjo kandidatų ir finansinės gairės suteikiančioms procedūras. Barker Bariatric centras, galite atgauti kontrolę savo gyvenimą ir naudotis sveikatos ir sveikatingumo, visada svajojo, kad. Su paprasta telefonu, jums gali būti jūsų visas būdas.

Autorius yra susijusios redaktorius laparoscopic bariatric chirurgija galimybes, kurios apima, skrandžio priegyslinės margligės chirurgija, kelių sėdintį juostas, suprantame, skrandžio juostos ir daug kitų bariatric svorio netekimas procedūrą, dallas.

Rašyti komentarą