Labai geriausios kalnų dviračiai maistingus gyvenimo

parašė , 2011-12-16 16:13

Dviračių yra daug daugiau nei tik metodas transportavimo daug: gali būti taip pat būdas gauti ir išlaikyti, forma. Sveiką gyvenimo būdą yra sukurta ant pagrindo valgyti teisingą ir gauti daug fizinius pratimus ir dviračių jojimo atitinka tinkamai į tą sistemą. Kalnų dviračiais, skirtingai, tiekimo Didžiosios treniruotės nors naudojasi išorės. Susitikti naujų oro, saulės ir pagyvinimas įveikti kliūtis, dėl savo visos gamtinių aplinką, patrauklumą pranoksta toiling prakaituotas, uždusęs sveikatos klubo bet kuriuo metu. Paėmimas dviračiai, jūsų tikslams, tinkamumas etapą ir išlaidų biudžeto yra labai svarbus.
Kalnų dviračių pagrindai

Kalnų dviračiai skiriasi nuo “normalaus” dviračiai keletą vietų. Į padangos yra platesnės ir knobbier nei įprastą dviračiai, leisti protektoriai rankena laisvesnės ir didesnis daugiau įvairus reljefas. Rėmas yra daugiau vientisai-sukurtas, pageidautina iš metalo, titano arba net anglies pluošto, kad būtų twoversatile ir ilgalaikio vartojimo. Dauguma dviračiai yra pastatytas į rėmelį, kad poveikį ir iškrovimų paprastesnis rider priekyje suspensijos ir galinio sustabdymas yra labiausiai dažnai, tačiau yra kai kurie dviračiai, žinomas kaip hardtails, kurių tik priekinės pertraukos. Šių dviračiai yra daug mažiau brangus ir lengvesni, bet nelygiam važiavimo, ir yra daug geriau sklandžiau takai.

Kalnų dviračiai pradedantiesiems

Idealus dviračiai, auginti sveiką gyvenseną pradedant dviratininkų yra šie su lichteris rėmelių ir mažiausias klausimais. Šie vairuotojai tikrai turėtų paprastai liesos link visą sustabdymo dviračiai, kaip sustabdymas bus sušvelninti rider prieš daug daugiau netrankomi. Vairuotojai, kurie yra tik pradedant tinkamumo paraiškos yra paprastai atlikti toliau visą kūno riebalų, ir jie negali būti pripratę prie Ausele ir Targanie, a hardtail pristato savo sąnarių. KHS XC 604 yra užbaigti sustabdymo dviračių, kuris yra idealus pradedantiesiems, su keturių dydžių rėmų dviračiai. KHS XC 604 buvo didžiausias dviračiai visi uždaryti, 1 šiuo metu best-rated pradedantiesiems, vartotojų tyrimus, ir jis parduoda už maždaug $vieną, 500.

Kalnų dviračiai moterų būklės

Mergaičių, kurie nori gauti formos per kalnų dviračiais, jie turi turėti dviratį, kuris padėtų jų fizinės poreikius: moterys paprastai trumpesnis nei vyrų, bet turi buvimo narystėje kojų, kad jų aukštis priešingai nei su vaikinai, kad dviračio reikia spręsti šie skirtumai. Ponios taip pat reikia turėti skirtingų veislių sėdynės. Atsitiktinis jojimo, SyCip moterų klasikinis metalo bešvinio yra puiki alternatyva, žemesnėmis kainomis hardtail, kuri tiekia glotninti žirgais ant mažiau sudėtingas takai, ir yra lengvas ir turi daug spalva pasirinkimus be. Kelias jojimo, idealus dviračiai mergaičių būtų į specializuotos Era FSR maratonas, kuri pristato visą sustabdymas ir hidraulinės diskiniai stabdžiai.

Kalnų dviračiai paaugliams

Mountain biking yra vienas dalykas nariai gali padaryti, skatinant maistingus elgesį nuo ankstyvo amžiaus, mažiems vaikams visai šeimai. Dviračiai mažiems vaikams reikia būti sugraduotos žemyn ir lengvas, kaip vaikai ne taip sparčiai ir turėti sumažėjimas patvarumo sritis. Jie taip pat turėtų būti lengvas važinėti be daug įrankių. Priklausomai nuo rūšies, vietovės ir važiavimo visiškai sustabdyti siūloma dažnai, bet kvalifikacijos nepilnamečių dviratininkai galėtų lengvai naudoti a hardtail. Dviračiai, vyresnio amžiaus vaikams yra Marin Optima Kanion dvidešimt, kurios lengvas aliuminio įstaiga, galingas stabdžiai ir lengvas naudoti pavaros už prisitaiko prie vietovės. Jis taip pat ne brangu, už maždaug $330, mažmeninė prekyba ir reikia labai paskutiniais metais.

Kalnų dviračiai tinkamumo specialistams

Nusimanantys kalnų dviratininkai reikia dviračių, kad yra pritaikomos šviesos, reaguoti, kieta, ir veiksminga, gauti juos už visus būdu reljefas, ar tai būtų dėl dulkių street, rocky river maršrutą arba kalnų maršrutą. Šis derinys poreikius reikalauja galbūt titano arba anglies pluošto institucija. Dviračiai, tinkamumą, kaip įvertinti vartotojų galimybę, yra GT kalnų anglies institucijos. Šis anglies pluošto dviračių skirtas apsvarstyti dėl visų rūšių vietovės, yra lengvas ir mid-degree Shimano dalys, kurios suteikia puikus darbas, nors sustabdymas saugo mažiausiai kratymo. GT maratonas yra brangi, vidutiniškai arti $tris, 200, tačiau jis yra visiškai paketą spręsti dviračiu ir tikrai turėtų kentėti ilgą laiką.

Didžiausia problema prisiminti apie dviračiais tinkamumo yra pradėti lėtai ir pagrįstai apie jūsų kūno tinkamumo laipsnį niekada, gauti už savo galvą ir gauti per didelės kažkur, arba gauti sužeistas tampa pernelyg entuziazmo. Pasirinkti didžiausią kalnų dviračiai jums ir jūsų artimuosius, ir su tinkamai organizuoti ir įsipareigojimą, jums bus būti dviračiais savo kelią į tinkamumo neturi laiko, patobulintas raumenų stiprumo ir tonas, geriau patvarumo ir patobulintas širdies ir kraujagyslių veikti-visi nors atsižvelgiant į nuostabų ribų ir tvirta buvimas iki galo. Bici Montaże? a accesorios

Rašyti komentarą