Ėjimas ant kalnų – tikrina orą!

parašė , 2012-12-23 07:25

Daug žmonių, planuojančių atostogauti Škotijos ar Ežerų krašto Snowdonia, Aukštumose šią vasarą, svarstys pasivaikščiojimą ant kalvų ar kalnų. Jei jūs planuojate vieną iš aukštų pasivaikščiojimų, išskyrus jūsų gerą būklę ir kaip žaizda, kurią jūsų kojos gaus, vienas iš jūsų svarbiausio apsvarstymo bus orų prognozės.

Anksčiau, negu jūs pradėsite ant savo pasivaikščiojimo, jūs susirinksite savo keliaujantys pėsčiomis batai, pildydamas jūsų kuprinę sąlygų, bet prašom neužmiršti TIKRINTI ORĄ! Centrinė meteorologijos tarnyba turi Ežerų krašto, Snowdonia ir Škotijos prognozes. Net jei tai atrodo kaip, kad tai ketina būti gražia diena, jūs negalite niekada būti įsitikinęs, kas ketina lėkti per kalvas. Jei jūs einate Nevisas ar Snoudonas, jūs galite būti ant kalvų didžiąją dalį dienos – daug laiko orų prognozės pasikeisti! Žinojimas ir būti paruoštas gamtinėms sąlygoms prisidės prie jūsų malonumo jūsų dienos, ir sulaikys jus seifą.

Kadangi jūs pradedate pakilti aukščiau, jūs galite surasti, kad debesis pradeda susiformuoti, ir viršūnė bus paslėpta nuo vaizdo! Jūs būsite saugus, jei jūs laikysitės gerai užmintų kelių, bet iš tikrųjų ne patartina nueiti per tolima nuo tako. Debesis ir migla gali susiformuoti labai skubiai ir tapti labai stori, ir labai lengva skubiai tapti dezorientuota ir paklysti.

Kitas daiktas kurį jūs pastebėsite, kadangi jūs kopiate į kalną yra, kad temperatūra nukris. Tikrai daug šals viršuje negu pagrinde – ypač žemame debesyje. Vidutinė temperatūra ant Neviso viršūnės yra -1 Celsijaus laipsnis. Jūs turėsite paimti šuolininką, net jei jūs pradėsite šiltos vasaros dieną, ir taip pat reikėsite neperšlampamo atveju žemo debesies ar miglos – tai gali būti labai šlapia, ir jei jūs nebūsite tinkamai paruoštas, jūsų drabužiai pasidarys permirkę.

Aplankykite , kad pamatytumėte, kad pavyzdžiai orų prognozės pakeitimų ant prieina prie Snoudono ir Neviso. Fotografijos ant šio puslapio buvo visi paimtos ant to paties pasivaikščiojimo pradžioje rugpjūčio dienos viršuje Watkins Snoudono aptaiso Kelias. Diena pradėjo be debesies danguje – po trijų valandų mes ropštėmės per storą debesį ir šalia audros jėgos vėjų, pasidarydami labai šlapi. Kai tik Snoudono viršūnė buvo pasiekta nebuvo jokių fotografijos galimybių – išskyrus buvimą gabus nepamatyti nieko per debesį, buvo taip pat stiprus vėjas, kuris grasino nugriauti ėjikus nuo piramidės iš akmenų viršūnės!

Snoudonas tikrai turi savo viršūnės kavinės naudą, nors tai gali pasidaryti labai perpildyta. Kai jūs prieinate prie Snoudono, jūs galite jausti, kad jūs pasiekėte kažką, net jei migla gadina vaizdą. Ir ant viršūnės kurios jūs galite turėti puodelį arbatos ar karštą sriubą, kad šildytumėte jus keliui žemyn – prabanga, nesurasta ant daugelio orai Druskininkuose!

Rašyti komentarą