7 Patarimai, kaip natūralus gydymas plaukų slinkimas

parašė , 2012-02-02 08:42

Jūsų galvos oda, turi būti tinkamai pateikiama su teise maistinių medžiagų suma, kad sveikos aplinkos plaukų augimo. Visi tos pačios, galite būti nustebinti, kaip daugelis ekspertų pagal plaukų augimo gydymo praleisti kad svarbus punktas.

Pagrindinis ingredientas, prekės ženklais, pvz., Rogaine yra minoksidilas. Rogaine yra vienas iš patvirtintų maisto ir vaistų administracija vyrų ir moterų tik nekotiruojamų produktų ir todėl ji įgijo ypatingos populiarumą. Galima rasti daug kitų plaukų nuostolių produktų pretenzijų panašios į Rogaine, bet ne Finasterade, kurios yra parduodamos prekės ženklu Propecia rinkoje, joks kitas produktas, buvo patvirtintas kaip plaukų slinkimas gydymo FDA.
Masažo odą su eteriniai aliejai pagerina kraujotaką, skatinant plaukų augimą. Kokoso riešutų, migdolų naftos ir žolių alyvos kaip Hylix losjonu ir Maha bhringaraj yra naudingi gydant šią problemą. Hylix losjonu formuluotė su aukštos kokybės, stiprus Ājurvēdiskās prieskoninės žolės, kad yra labai veiksminga priemonė užkertant kelią plaukų patenka.

Daugelis moterų, kurie praranda plaukų turi vitamino trūkumų. Geros Multi-Vitaminas gali tarnauti kaip plaukų augimo gydymo, nes ji užtikrins gijos yra gauti teisę vitaminų ir maistinių medžiagų auginti. Gijos reikia vitaminus A, C ir e siekiant augti ir buvimo stipri.

Vienas puikus natūralių plaukų gydymas yra preparatas, plaukų aliejaus naudojant henna, alavijo ir jojobų ir maišymas su kviečių gemalų aliejumi. Galite naudoti šis derinys, šampūnas ir jį naudoti savo Sidabriukė valyti. Henna (žinomų Indijos ištaisyti) – 100 gramų henna būtinybę būti virinami kartu su 250 g garstyčių aliejaus. Ricinos aliejus, jei ji yra išmasažuotas ant galvos odos reguliariai.

Daug bandymai ir tyrimai buvo atliekami įrodyti žolių gydyti ir atšaukti nuplikimas veiksmingumą. Nors kai kurie prieskoninės žolės nėra, kad veiksminga, yra nemažai prieskoninės žolės, kad daug žadančių rezultatų. Pavyzdžiui, pamačiau palmetto, pygeum ir nettle šaknis visų būti natūralių medžiagų, kad gali sustabdyti ir nutraukti DHT arba dihydrotestosterone nužudyti savo brangų plaukų folikulus. Autorius yra internete medicinos mokslininkas, dėl plaukų gydymas ir mielių infekcijos gydymo. Spustelėkite skaityti daugiau apie plaukų gydymas, mielių infekcijos gydymas, vitaminai ir plaukų slinkimas.

Rašyti komentarą