7 Didelis priežastis mergaičių žaisti Softball

parašė , 2012-01-07 17:08

Į dvasią būsimi nacionalinės mergaičių ir moterų sporto dieną (tai rytoj!), aš esu tik lašinamojo pasidalinti mano Top 7 puikus priežasčių mergaičių Softball žaisti! Aš tikiu, kad jūs manote, kad net daugiau (ir nedvejodami pasidalinti savo mintimis, paliekant komentarą žemiau), bet čia yra mano top 7:

Jaunimo Softball PlayerIt skatina sveiką gyvenimo būdą

Priėmimo naudojimosi jauna mergina gyvenimo dalis moko savo tinkamumą svarbą ir prisideda prie teigiamų visą gyvenimą tinkamumo įpročius. Vykdyti, kartu su tinkama mityba, atlieka svarbų vaidmenį išlaikant bendrą sveikatą. Vaikai iš tikrųjų reikia fizinio aktyvumo kiekvieną dieną ir dalyvavimo sporto, kaip softball, padeda užpildyti šią būtinybę. Šiandien pasaulyje, video žaidimų ir vis daugiau kompiuterinio raštingumo, dienos fizinio aktyvumo dažnai yra pamiršote laiko
Gauti jaunų moterų susiję su softball padeda joms pasinaudoti jų gyvenimo dalis ir padidina jų šansai yra sveikesnės suaugusiųjų.

Ji skatina savarankiškai Esteem

Kai softball žaidėjai suprasti, jie yra gerinti savo įgūdžius ir vis geriau ir geriau ne jų sporto, jie negali padėti, bet manote jausmΰ pasiekimas. Kai jaunų merginų, būtų suteikta galimybė dalyvauti sporto, kur jie gali augti ir pagerinti suteikia jiems unikalus ir įdomus būdas sukurti savigarbos. Kartu su Teigiamas Stiprinanθios nuo suaugusiųjų gyvenime (autobusai ir tėvų), jie bus įgyti pasitikėjimo ir sukurti daugiau teigiamai vertina save.

Sužinokite tikslo nustatymas

Aš tikiu, kad jūs sutinkate tikslo nustatymas ir sėkmės eiti ranka į ranką. Dalyvavimas softball suteikia jaunų merginų įdomus, praktinis būdas sužinoti apie tikslo nustatymas. Jie pamatysite, patirtį, ir Sužinokite, kaip veikia tikslo nustatymas. Net jei trenerių nedengia tikslo nustatymas, tai gerai! Žaidėjų ir tėvai taip pat gali susėsti kartu ir nustatyti tikslus. Suteikia jaunų merginų galimybę išmokti šį įgūdžių teikia joms geriau galimybę į sėkmę, ne tik į lauką, bet gyvenime.

Sužinokite daugiau apie ir patirties komandinis darbas

Kaip dažnai Jūs skaityti norėjo padėti reklamos tais atvejais, kai darbdavys nori, kad “komanda grotuvas” arba kandidatas, kad “veikia gerai su kitais”? Matau jį visą laiką. Kiek daugiau vertingų ar kaip darbuotojo kai gali atidėti skirtumus ir gauti darbą? Komandos sporto, kaip softball, mokyti vertingų pamokų apie komandinis darbas ir kaip savo veiksmus įtakos kitų žmonių. Galų gale, jei jūs negalite sužinoti, dirbti kartu su komandą grojant sporto, jums patiks, kaip jie galės dirbti su bendradarbiais, jie gali sudaryti ar gali ne taip, kaip atlikdami užduotį gali arba negali būti? Tai yra svarbi pamoka jauniems suaugusiems, išmokti! Softball numatyta “hands on” aplinka, kurioje jaunų merginų gali sužinoti apie ir praktikos šio vertingų įgūdžių, kad bus naudinga jiems ilgai po to, kai jie žaisti savo paskutiniais.

Jaunimo sporto – laiko ManagementDevelop laiko valdymo įgūdžius

Užklasinė veikla skatina plėtrą ir laiko valdymo ir tiekėjų prioritetais, nurodytais įgūdžius. Dažnai kartų žaidėjams reikia rasti pusiausvyrą mokyklų, šeimos ir softball (ir kai kuriais atvejais, net daugiau negu) veiksmingas būdas. Naudojant suaugusiųjų, savo gyvenimą, jie turės galimybę parengti planą, kuris leidžia veiksmingai dirbti atsakomybę paliekant vis dar kartą plėtros kitose srityse, pvz., atletika.

Sužinokite apie susijusius su bėdų

Kaip jūs ir aš ir žinau, kiekvienas daro klaidų. Kiekvienas turi problemų. Kaip gerai valdyti šių klaidų ir problemų tiesiogiai įtakoja jūsų happieness ir gyvenimo kokybės lygį. Daug žmonių “gauti sudribti” ir negali išeiti iš jos. Kiti toliau vėl ir vėl padaryti tą patį klaidų. Softball, mes visada stengiamės sumažinti klaidų, bet mes žmonių. Klaidψ atsitikti. Net profesionalių žaidėjų blogas rinktis ir kad blogai vaidina, bet, galų gale, tai ne klaida, kad dirba. Ką jūs iš taško į priekį vykdo kur kas daugiau svarbos. Jei jaunų merginų išmokti, kaip elgtis su bėdų, klaidų ir iššūkius, kai jie įvyktų lauke, tai yra, jie bus galima išversti kad realaus gyvenimo įgūdžių ir veiksmingai sumažinti klaidų ir (arba) blogi sprendimai, taip pat surinko susigrąžinti iš rinkinio nugarą.

Have Fun!

Teigiama patirtimi vaidina labai svarbų vaidmenį puoselėjant ir vystant laimingas, sveikas žmogus. Softball suteikia daug galimybių teigiamas ir atminimo patirtimi. Nėra paminėti tai, kad dažnai, softball numatyta daug reikia pertraukos iš mokyklos, ruošos ir kitų “realaus gyvenimo” pareigas. Softball žaidėjų yra błogosławiony su galimybę smagiai kartu mokymosi ir plėtoti kaip sportininkai ir kaip žmogaus.

Rašyti komentarą