5 Sveiką mitybą ir svorio metimo Patarimai

parašė , 2012-03-17 22:48

Yra tiek daug žiniasklaidos apie dietos madas, ir stebuklas maisto, bet kas yra sveikas būdas valgyti? Tai yra taip sunku žinoti, nesuderinamų informaciją. Gera riebalų, blogų riebalai, trans riebalų, aukšto baltymų, mažas baltymų, sudėtingas ir paprasta carbs; Kas yra teisė mūsų institucijų?

Bwyta’n iach reikalaujama, kad kai kurie laiko, pastangų ir planavimo. Tai reiškia, valgyti trijų patiekalų dieną ir sveiką užkandžiai, jei reikia. Tai ne apie praleidžiant rupiniai arba apriboti save vienos rūšies maisto. Bwyta’n iach yra apie surasti pusiausvyrą tarp mes mėgstame maisto produktų ir maisto produktų, kuriuose yra gerai mums. Žemiau yra mūsų lis patarimai siekiant Bwyta’n iach:
1. Manau apie tai, kodėl jūs valgote: daugelis mums valgyti, nes mes yra nuobodu arba pabrėžė ar nusiminusi padėti susidoroti su mūsų emocijas. Mes dažnai Dižošanās apie nesveiki, cukringas ar kepti maisto produktus, kai mes turime paėmimą mane iki. Jei yra jausmas alkanas arba Zachcianka kažką blogo jums, paklauskite savęs, aš tikrai alkanas? Ar tikrai reikia valgyti tai arba aš tiesiog jausmas emocinės.

2. Prilipusios prie jūsų reguliariai miltų kartų: rupinių planą ir sergantys į jį. Net jei ne jaučiasi alkanas bandykite valgyti suplanuotu laiku ryte pietūs ir arbatos. Ryte plane, kas jums bus valgyti visą dieną ir lazdas į jį. Tai padės jums išvengti didelio cukraus ir riebalų viliojimai užkandis laiku. 3. Pabandykite naujų būdų, kaip cook ir parengti maisto: skrudinimo maisto produktai yra labai nesveiki būdas maistą. Yra daug kitų variantų, kurie gali būti tik kaip skaniai. Pabandykite kepimo, kepimo, sutrypta, garuose, ar stir-frying maisto produktams išvengti viršija riebalų.

4. Iškirpti iš nealkoholinių gėrimų: daugelis žmonių būtų nustebęs, kad sužinoti, kad tiesiog iškirpimo cukringas gėrimų iš dietos gali sukelti daugeliui žmonių, kad prarasti svorio. Vienas tarnauti nealkoholinių gėrimų gali būti energijos per cukraus tiekimo dienų. Ši energija virsta riebalų kai ji nėra sudegino. Net sultys gali būti nereikalingas šaltinis cukraus. Pabandykite sukeisti sulčių arba sodos vanduo; tai taip pat padės su hungriness jausmas. Daug kartų mes yra faktiškai dehidratuotas kai mes jaustis alkanas.

5. Ne pirkti mityba maisto produktų: maisto produktų mityba daug gali turėti mažiau cukraus, bet dar dažnai jie yra daug kalorijų ir skonis kaip kartono. Šie maisto produktai nėra tenkinanti ir jums dažnai valgyti ką nors kita po vieną iš šių ‘dietos produktų patenkinti cravings. Tai daug geriau padaryti sveiką skanus maistas, tada atsiskaityti už kažką žymimi dietos.

6. Valgyti lėtai: maisto turėtų būti naudojamasi, valgio ne lenktynes. Jūsų organizmas priima maždaug 20 min jį užregistruoti yra jausmas visiškai, jei valgyti per greitai jūsų kūno neturi laiko reaguoti ir gali baigtis overeating. Jei valgyti lėtai jūsų kūnas bus jums kai jums buvo pakankamai. Ar norite, kad gauti daugiau iš gyvenimo?

Naujas gyvenimo mitybos padės jums su dieta ir mityba ir gauna jums jausmas, sveiki ir jauni. u0009Ar jūs ieškote mitybos specialistais arba Dietitians Brisbenas jie turės ji taikoma.

Rašyti komentarą