Kodėl dirbate visą dieną, bet nieko nenudirbate?

parašė , 2018-12-15 06:23

Kokybiškam ir produktyviam darbui reikia ne tik gerų ir tam tinkamų patalpų nuoma Kaune, bet ir vidinio nusiteikimo. Būtent jis gali jus nuvesti reikiamu keliu, kai galvosite, kaip pasiekti kažkokį norimą rezultatą. Visą dieną sėdite prie kompiuterio, darbai nejuda, o iki papildomų darbų net nėra šansų prisikasti? Ką kaltinti dėl tokių rezultatų? Kaip visada – save. Tačiau geriau ne kaltinti, o išnagrinėti schemą, ką darant taip atsitinka.

Netinkamai pasirinkta darbo vieta

Patalpos KauneVisų pirma, atitinkama darbui reikalinga atitinkama patalpų nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame mieste. Jeigu kepate bandeles, jums reikia virtuvės. Jeigu dirbate su kompiuterio, riekia administracinės paskirties biuro. Jeigu siuvate, reikia kažkokios siuvyklos. Todėl visa tai reikia ir stengtis gauti, jeigu norite tinkamai vykdyti savo darbus. Netinkamai pasirinkta darbo vieta tikrai gali labai blaškyti. Tarkime, ten bus daug triukšmo, judėjimo, gal kas nors nuolatos kalbins ar kitaip blaškys dėmesį. Kad darbai būtų atlikti teisingai ir laiku, reikia pagalvoti, kaip juos atlikti.

Jus apgauna mintis, kad „turite dar daug laiko“

Kita priežastis, kodėl darbai atliekami per lėtai – klaidingas pojūtis, kad jiems atlikti dar yra marios laiko. Taip prasideda pats tikriausias atidėliojimas. Jo schema paprasta. Ateinate į darbą ir galvojate, kad turėtumėte imtis darbų, matote, kad reikia padaryti kažkokį darbą, kurį jeigu dabar imtumėte daryti, tai užtruktumėte 2 valandas. Kadangi laiko dar daug, nusprendžiate apsipirkti interneto parduotuvėje, atrašyti laiškus ir pan. Laikas eina, jūsų jėgos naudojasi. Apie 15 val. pagaliau pradedate daryti darbą, pamatote, kad čia reikia labai įsigilinti, o protas jau pavargęs. Bandote gilintis, darbo laikas eina į pabaigą, visi aplink jaučiasi nusipelnę poilsio, daugiau bendrauja ir jau planuoja eiti namo, kai kas išeina anksčiau. Jums nėra visiškai jokios darbo nuotaikos. Tad nukeliate darbą kitai dienai. Kitą dieną galbūt vėl tas pats, pamažu imate graužti save, kad nedirbate.

Kas dar mažina darbingumą

Tingite anksti atsikelti? Tai irgi svarbu, nes protas aktyviausias ir darbščiausias būtent rytais. Jeigu atsikelsite gana vėlai, tai galbūt jau bus praėjęs tas aktyvaus proto momentas ir jums teks darbus vykdyti įjungus apsnūdusį savo protą. O juk taip norėtųsi darbus čiupti vieną po kito ir įvykdyti tikrai greitai. Netinkamai išdėstote darbų prioritetų eilę? Irgi negerai. Esate priklausomi nuo dirgiklių internete? Tai tikrai labai blaško.

Rašyti komentarą